FinTech Istanbul’dan Blockchain 360 eğitimi

İnternetten sonra en büyük ağ devrimi olarak kabul edilen Blockchain üzerine Türkiye’deki en kapsamlı eğitimlerden birisi düzenlenecek.

FinTech Istanbul Türkiye FinTech ekosistemini büyütme ve bu süreçte tüm paydaşların bilgi dağarcığının geliştirilmesi noktasında FinTech 101 eğitimlerinden sonra önemli bir adım daha atıyor; Blockchain 360 eğitimi düzenliyor.

bkm_blockhain_twt

Bir blockchain teknoloji yatırım ve geliştirme şirketi olan Londra merkezli Coinsilium ile FinTech Istanbul tarafından ortaklaşa gerçekleştirilecek eğitim 12 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Saat 09:00 ila 18:00 arasında gerçekleşecek eğitim Bankalararası Kart Merkezi ofisinde verilecek ve eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek. Eğitim dili ise İngilizce olacak.

Coinsilium 2014 yılında kurulan bir şirket ve bu güne kadar Blockchain alanında faaliyet gösteren 14 FinTech girişimine yatırım gerçekleştirmiş durumda.

Coinsilium CEO’su Eddy Travia ve CTO’su Hakim Mamoni tarafından verilecek olan eğitimde şu başlıklara yer verilecek;

  • Blockchain’e Giriş
  • Teknoloji Ekosistemleri
  • Avantajlar, Zorluklar ve Riskler
  • Bankacılık, Sigortacılık, Sağlık ve Kamu Sektör Uygulamaları
  • Blockchain Yatırım Eğilimleri

Eğitim programı hakkında daha fazla bilgiye FinTech Istanbul sistesinden ulaşabilirsiniz.

Eğitim programının detayları ile alakalı bilgilere ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eğitime katılmak ve kayıt yaptırmak için Biletino sitesindeki ilgili sayfayı kullanabilirsiniz.

BKM Express ile kayıt yaptıranlara yüzde 20 indirim sağlandığını ve kontenjanın sınırlı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.