FinTech 101 Eğitimi üçüncü mezunlarını verdi

8 Nisan 2017
592 Görüntüleme

Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul tarafından düzenlenen FinTech 101 Eğitimlerinin üçüncüsü tamamlandı. Program bu kurda 50’den fazla mezun verdi.

BKM ve FinTech İstanbul tarafından üçüncü kez gerçekleştirilen FinTech 101 eğitimi 20 Şubat ve 30 Mart 2017 tarihlerinde arasında BKM Genel Müdürlük merkezinde gerçekleşti. Haftada iki gün olmak üzere 6 hafta boyunca süren eğitim toplam 36 saat sürdü.

FinTech dünyasına yönelik giriş niteliğindeki eğitim, her biri kendi alanında uzmanlar tarafından katılımcılara aktarıldı.

Üçüncü kez gerçekleşen eğitime üniversite öğrencileri, girişimciler, bankacılar, finans dünyası çalışanları ve yöneticiler olmak üzere çok geniş bir katılımcı grubu devam ederek eğitim sonundan 50’den fazla katılımcı mezun olarak sertifikalarını FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı’dan aldılar.

FinTech 101 eğitiminde üçüncü dönem en genç kursiyerin açılış pastasını kesmesi ile başlamıştı, 19 yaşındaki en genç mezunumuz kapanış töreninde de pastayı keserek bizleri gururlandırdı.

Aşağıdaki video ile altı haftalık maratonda verilen dersler ve eğitmenlerimize kısaca göz atabilirsiniz. Dilerseniz tam ders programına buradan ulaşabilirsiniz.

FinTech 101 eğitiminin 4. kuru için henüz tarih belirlenmedi. Eğer siz de bu eğitime katılmak istiyorsanız tüm gelişmeleri ve duyuruları e-posta listemize üye olarak takip edebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

33 bin nüfusla dünya Blockchain liderliğine aday
Blockchain
40 görüntüleme
Blockchain
40 görüntüleme

33 bin nüfusla dünya Blockchain liderliğine aday

Melih Çelik - 24 Nisan 2018

Dünyanın hem yüzölçümü hem de nüfus olarak en küçük ülkelerinden San Marino, ülkeyi Blockchain merkezi haline getirecek bir proje başlattı.…

Danimarka’da öğrenciler ‘damardan’ ödeme yapmaya başladı
FinTech
44 görüntüleme
FinTech
44 görüntüleme

Danimarka’da öğrenciler ‘damardan’ ödeme yapmaya başladı

Melih Çelik - 24 Nisan 2018

Biyometrik güvenlik sistemlerinin ödeme sistemlerindeki yeri her geçen gün artıyor. Son örnek Danimarka’dan… Parmak izi okuyuculu sistemler cep telefonunuzu şifrelemekten…

İran kripto para kullanımını yasakladı
Bitcoin
135 görüntüleme
Bitcoin
135 görüntüleme

İran kripto para kullanımını yasakladı

Melih Çelik - 23 Nisan 2018

İran Merkez Bankası, yaptığı açıklamayla ülkede Bitcoin ve diğer kripto paraların kullanımını yasakladığını duyurdu. Kripto paralara yasak getiren ülkeler arasında…