Digital Age Summit 17’de FinTech konuşulacak

28 Nisan 2017
382 Görüntüleme

Kapital Medya tarafından düzenlenen Digital Age Summit 17 konferansı 3-4 Mayıs 2017 tarihlerinden gerçekleşecek. Dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıların katılacağı programda yer alacak FinTech Özel Semineri Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul içerik ortaklığı ile gerçekleşecek.

Yeni fikirlerin, yeni teknolojilerin ve yeni bakış açılarının bir araya gelmesi ve düşüncelerin paylaşılması içinde bulunduğumuz dijital yaşam çağında büyük öenm taşıyor. Bu çerçevede Kapital Medya her sene Digital Age Summit adını verdiği özel bir konferans seisi düzenliyor.

Bu sene 3-4 MAaıs 2017 tarihlerinde Four Seasons Bosphorus Istanbul otelinde gerçekleşecek olan konferansa 75’in üzerinde konuşmacı katılacak. Bu sene “Digital Humanization” başlığı altında gerçekleşecek konferansın ikinci gününde FinTech ekosistemine özel bir seminer programı gerçekleşecek.

Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul’un içerik ortaklığı ile hazırlanan FinTech Konferansında aşağıdaki program çerçevesinde FinTech ve buna bağlı InsurTech kavramları ile Girişimci Gözüyle FinTech değerlendirmesi ele alınacak.

Konferans katılım ücreti olarak 850 Euro fiyat belirlenmiş olmakla beraber FinTech İstanbul takipçileri için özel bir teklif hazırlandı. Bu teklif kapsamında konferansa bir gün için 200 Euro, iki gün için 350 Euro bedel ile katılınabilecek. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler aşağıda yer alan irtibat bilgileri üzerinden daha detaylı bilgi alabilir ve kayıt olabilirler.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binlerce FinTech girişim ve şirketinin listesi
FinTech
68 görüntüleme
FinTech
68 görüntüleme

Binlerce FinTech girişim ve şirketinin listesi

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

4.500'den fazla FinTech girişimi ve şirketinin bilgilerine ulaşmak ister misiniz? Detayları aşağıda bulabilirsiniz. FinTech ekosisteminde faaliyet gösteren, küresel çapta, girişim ve…

Blockchain milyarlarca dolar tasarruf sağlayabilir
BlockChain
59 görüntüleme
BlockChain
59 görüntüleme

Blockchain milyarlarca dolar tasarruf sağlayabilir

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

Yayınlanan yeni bir araştırmaya göre yatırım fonlarında kullanılacak Blockchain teknolojileri sayesinde sektör her sene 2,5 milyar dolar tasarruf sağlayabilir. 22…

E-irsaliye hakkında merak edilen 10 soru
Haber
88 görüntüleme
Haber
88 görüntüleme

E-irsaliye hakkında merak edilen 10 soru

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan e-irsaliye tebliğine ilişkin en çok merak edilen 10 sorunun cevabını Protel veriyor. Vergi mükelleflerinin 1…