BSH Venture Forum, ev içi inovasyonun haritasını çıkaracak

19 Ağustos 2017
405 Görüntüleme

Ev ve mutfak teknolojilerinde, bağlantılı ürünler alanında değer üreten girişimler, BSH Venture Forum için kayıt yaptırabiliyor.

BSH Home Appliances Group ev sahipliğinde 27-28 Kasım 2017 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan BSH Venture Forum, ev içi teknolojilerde yenilikçi yazılım ve donanım çözümlerini, servisleri ve dijital platformları bir araya getirmeyi hedefliyor.

BSH Grubu’nun mutfak ve ev için inovasyonlara odaklandığı etkinlik için, üç ana başlık altında iş yapan girişimler başvuru yapabiliyor: Sensör sistemleri ve yapay zeka (AI), yeni nesil etkileşim sağlayan bilişsel sistemler ve ev otomasyonu, yeni hazır gıda teknolojileri.

Sensör sistemleri ve yapay zeka

BSH bu başlık altında çeşitli gaz ve materyalleri algılayabilen akıllı sensörler üzerinde çalışan girişimleri, sensör verilerinin birleştirilmesi ve yapay zeka üzerine geliştirilmiş çözümleri arıyor.

Bilişsel sistemler, ev otomasyonu ve yeni nesil etkileşim

Ev uygulamalarını akıllı, bağlantılı, kendi kendine çalışabilir, kendini denetleyen ve dijital olarak kontrol edilebilen hâle getiren yazılım ve donanım çözümleriyle geleneksel beyaz eşyayı yeni nesle taşımayı planlayan BSH, ayrıca dijital asistan, akıllı bilişsel sistemler ve müşteri odaklı dijital servislere de kendini tanıtma imkanı vermeye hazır.

Yeni nesil hazır gıda

BSH’ın bu başlık altında aradığı inovasyon; hazır gıda ve meşrubatın üretimi, dağıtımı, hazırlanması ve tüketimine yönelik her türlü yenilikçi çözümü barındırıyor.

Kayıt olmak isteyen girişimler, 17 Eylül 2017 tarihine kadar bu sayfadan başvuru yapabiliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binlerce FinTech girişim ve şirketinin listesi
FinTech
68 görüntüleme
FinTech
68 görüntüleme

Binlerce FinTech girişim ve şirketinin listesi

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

4.500'den fazla FinTech girişimi ve şirketinin bilgilerine ulaşmak ister misiniz? Detayları aşağıda bulabilirsiniz. FinTech ekosisteminde faaliyet gösteren, küresel çapta, girişim ve…

Blockchain milyarlarca dolar tasarruf sağlayabilir
BlockChain
59 görüntüleme
BlockChain
59 görüntüleme

Blockchain milyarlarca dolar tasarruf sağlayabilir

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

Yayınlanan yeni bir araştırmaya göre yatırım fonlarında kullanılacak Blockchain teknolojileri sayesinde sektör her sene 2,5 milyar dolar tasarruf sağlayabilir. 22…

E-irsaliye hakkında merak edilen 10 soru
Haber
88 görüntüleme
Haber
88 görüntüleme

E-irsaliye hakkında merak edilen 10 soru

Ahmet Usta - 23 Şubat 2018

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan e-irsaliye tebliğine ilişkin en çok merak edilen 10 sorunun cevabını Protel veriyor. Vergi mükelleflerinin 1…

Bir Yorum Yazın