Impact Fintech ’17 zirvesi, finansın geleceğini tartışacak

20 Ekim 2017
371 Görüntüleme

Impact FinTech ’17 adıyla Polonya’da düzenlenecek olan FinTech zirvesinde dünyanın dört bir yanından konuşmacılar, katılımcılarla finans teknolojilerinin bugününü ve yarınını masaya yatıracak.

Polonya’nın Katowice şehrinde 6-7 Aralık tarihlerinde “Finansın geleceğini şekillendirmek” temasıyla düzenlenecek olan Impact FinTech’17; bankacılık, finans, yeni teknolojiler ve özel sermaye endüstrilerinden binlerce üst düzey yöneticiyi konuk edecek.

Uluslararası FinTech merkezlerinden en başarılı girişimleri Katowice’de bir araya getirerek, farklı pazar oyuncuları arasında fikir alışverişi yapacak bir platform kurmayı amaçlayan Impact FinTech’17 etkinliklerinde, finansal teknoloji dünyasında inovasyonu körükleme hedefi güdülüyor. Etkinliğe katılan FinTech merkezleri ister kendilerini, isterse başarı hikayelerini ana sahnede anlatabiliyor.

Öte yandan, dünyanın çeşitli coğrafyalarından gelip Polonya’da buluşacak olan FinTech girişimleri, düzenlenecek yuvarlak masa oturumları ya da panellerde bir araya gelebiliyor.

İki gün sürecek etkinlikte gündeme gelmesi planlanan konular arasında yapay zeka, veri ve algoritma tabanlı inovasyonlar, bankacılık devrimi ve ödeme sistemleri, siber güvenlik ve yatırımlar gibi FinTech dünyasının son dönemde gündeminden düşmeyen başlıklar yer alıyor. InsurTech, Blockchain ve mobil uygulamalar da etkinliğe katılanların görüşlerini paylaşacağı trendlerden birkaçını oluşturuyor.

Kamu, bankacılık, borsa ve FinTech ekosistemlerinden önemli isimlerin konuşma yapacağı etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon seçenekleri bu sayfada bulunuyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cryptojacking’e nasıl önlem almalı?
Bitcoin
73 görüntüleme
Bitcoin
73 görüntüleme

Cryptojacking’e nasıl önlem almalı?

Ege Can Canko - 17 Mart 2018

Sophos Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Harish Chib, Cryptojacking hakkında değerlendirme ve tavsiyelerini paylaştı. Kripto madencilik, kripto paralarla…

Ant Financial ve Amazon e-Kobi’lerin peşinde
FinTech
59 görüntüleme
FinTech
59 görüntüleme

Ant Financial ve Amazon e-Kobi’lerin peşinde

Melih Çelik - 17 Mart 2018

Alibaba Grubu’nun finans sektöründeki şirketi Ant Financial, e-ticaret siteleri üzerinde satış yapan küçük işletmelere kredi verme yetkisi aldı. Amazon da…

İyzico, önde gelen 100 FinTech şirketi arasında
FinTech
124 görüntüleme
FinTech
124 görüntüleme

İyzico, önde gelen 100 FinTech şirketi arasında

Ege Can Canko - 16 Mart 2018

Dünyanın önde gelen konferansı Money 20/20’de duyurulan raporda Türkiye’den iyzico yer aldı. Finansal servisler, ödeme sistemleri ve teknoloji dünyasının en…

Bir Yorum Yazın