Global Finance’in 18. kez düzenlediği “Dünyanın En İyi Dijital Bankaları” sırlamasında Odeabank, 5 farklı kategoride Batı Avrupa’nın en iyi bankası seçildi.

Global Finance tarafından düzenlenen ‘2017 Dünyanın En İyi Dijital Bankaları Ödülleri’nde Odeabank Bireysel kategorilerde ‘En İyi Bilgi Güvenliği Girişimleri’ ve ‘En İyi Web Site Tasarımı’ ödüllerini alırken Kurumsal kategorilerde de ‘En İyi Yatırım Yönetimi Servisi’, ‘Sosyal Medyanın En İyisi’ ve ‘En Yenilikçi Dijital Banka’ ödüllerini alarak, Batı Avrupa’nın en iyi dijital bankaları arasına girdi.

Her yıl Asya-Pasifik, Orta ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa olmak üzere 6 bölgede belirlenen finalistler arasından dünyanın en iyi dijital bankalarını seçen Global Finance, geçtiğimiz yıl da Odeabank’a 5 farklı kategoride ödül vermişti.

Odeabank, yeni teknolojilere yatırım yaparak dijital bankacılık alanında, en iyiler arasındaki yerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Türk Bankacılık sektörüne kazandırdığı yenilikler ile adından söz ettiren banka, son olarak dijital bankacılıkta kullanıcıların harcadığı zamanı en aza indirdiğini vurgulayan ”saniyelerle yapılan bankacılık” kampanyasıyla gündeme gelmişti.

Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hüseyin Özkaya

Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, “Her geçen gün hedeflerimizin üzerine çıkarak büyümemizi sürdürüyor, buna paralel olarak dijital bankacılık alanında yatırımlarımıza devam ediyoruz. Böylece rekabetçi Türk bankacılık piyasasının ilk 10’undaki en genç banka olarak kurumsal, ticari, KOBİ ve bireysel müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdürüyoruz.” diye konuştu.