Interchange, 100’den fazla firmaya yazılım uygulamaları geliştirecek!

28 Aralık 2018
40 Görüntüleme

CoinVantage yatırımcılara özel kripto araçları geliştiren Picks&Shovels ile güçlerini birleştirme kararı aldı.

Sekiz kişilik kadrosuyla Interchange adı verilen yeni oluşum, aralarında fon yöneticileri, riskten koruma fonları ve dijital borsaların da olduğu 100’den fazla firmaya yazılım uygulamaları geliştirecek.

Interchange, ortaya koyacağı ürünün piyasadaki rakiplerinden çok daha üstün olacağını söyleyen ekip, projeleri üzerinde oldukça özenli olduklarını ifade etti. Yeni ortakların da katılımıyla geliştirilen uygulamaların kapsamı önemli ölçüde genişleyecek.

MG Stover kurucusu, Interchange’in potansiyeline güveniyor

CoinVantage, Cuma günü açıklanan birleşmeye kadar, 2017 yılından bu yana MG Stover’a bağlı olarak çalışıyordu. Özellikle kripto paralar söz konusu olduğunda, daha önceden de tecrübeleri bulunan firma, 2014 yılından beri bu alanda aktif faaliyet gösteriyor.

MG Stover kurucusu ve CEO’su Matt Stover birleşmeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, Picks&Shovels ile olan birleşmenin üstün ürünleri ortaya çıkaracağını ifade etti. CEO Stover, Interchange’in önümüzdeki dönemlerde dijital varlık yönetiminde dünyanın sayılı firmalarından biri olmasını bekliyor.

Coindesk’in haberine göre Picks&Shovels, daha önce hem medya hem de sosyal platformlarda yaptığı girişimlerle tanınan Galligan, ZeroBlock kurucu ortaklarından Held ve RTBTC kurucusu Moody üçlüsünün bir araya gelmesiyle oluşan güçlü bir ekip.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi
Video
16 görüntüleme
Video
16 görüntüleme

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi

yazar05 - 23 Ocak 2019

Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko, BKM 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı sonrası geçtiğimiz yılın kartlı ödemeler adına nasıl geçtiğini…

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı
Haber
15 görüntüleme
Haber
15 görüntüleme

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı

Melih Çelik - 23 Ocak 2019

Devlet destekli sınır ötesi ödemelerde kripto para kullanımı Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan arasında başladı. Kripto paralara yönelik farklı…

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor
Haber
18 görüntüleme
Haber
18 görüntüleme

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor

yazar05 - 23 Ocak 2019

İngiliz Kilisesi, kilise cemaatinin nakit para yerine kartlarıyla veya telefonlarıyla bağış yapmalarını sağlayacak bir “dijital bağış kutusu” uygulamasını denemek için…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.