FinTech İstanbul ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) iş birliği ile düzenlenen buluşma etkinliğimizde misafirimiz İsviçre’den Engin Çağlar olacak. Bizlere CryptoValley ve Blockchain ekosistemi ile alakalı bilgiler paylaşacak.

Blockchain hakkında yapılan yorumların hepsininin, hem doğru hem de yanlış olduğu; kriptopara yatırımcılarının hem çok kazandığı hem de çok kaybettiği bir dönemden geçiyoruz.

Kriptopara yatırımcıları soğuk bir kış yaşarken blockchain teknolojisine yatırım yapanlar sıcak bir yaza hazırlanıyor.

Böyle bir dönemde kendisini “CryptoValley” olarak adlandıran 30 bin kişilik küçük bir şehir,  bine yaklaşan yeni firma ve yarattığı on milyarlaca dolarlık blockchain ekonomisi ile dünyanın ilgi odağı konumunda.

Blockchain, kriptografi, para teorisi, oyun teorisi, yazılım ve donanım ile ilgili gelişmeler ışığında bundan sonra neler olabileceğinin İsviçre CryptoValley ekosistemi bakış açısıyla  yorumlanacağı bir toplantı.

Konuşmacı :  CryptoValley üyesi ve CV Labs Blockchain mentoru, FintechIstanbul yazarı Engin Çağlar

Engin Çağlar Hakkında 

Engin Caglar, aralarında Honeywell, Siemens, Tyco ve Pentair’in bulunduğu uluslararası firmalarda yöneticilik görevlerinde bulundu. Türk Teknoloji firması Artesis’in küresel bir firmaya dönüşmesi ve General Electric’in Artesis’in yatırımcısı  olmasına katkıda bulundu. İsviçre Zug’da yaşayan Engin Çağlar, blockchain, akıllı sözleşmeler ve yapay zeka ile ilgili projelerde çalışıyor.

Tarih : 19 Şubat 2019 Saat 15:30

Mekan: BKM, Nispetiye Caddesi Akmerkez E3 Blok Kat:2

LCV[email protected]

Katılım 70 kişi ile sınırlıdır


Davos’ta “Blockchain ve Yapay Zeka” paneli