Blockchain üzerine uzmanlaşan FinTech şirketi Blackmoon, eş markalı borsa yatırım endeksleri için geleneksel yatırımları Blockchain ile harmanlama vizyonuna sahip Zeus Exchange ile iş birliğine gittiğini duyurdu.

Blackmoon tarafından yapılan açıklamaya göre, iki şirketin birlikte çalışması sonucunda Zeus Exchange üzerinde listelenen dayanak varlıklarla doğrudan ilişkili borsa yatırım endeksinin üretilmesi hızlanacak. Hisse, kripto hisse, kripto para birimi veya diğer dayanak varlık türleri bu iş birliği sonucunda herhangi bir anda temin edilebilir hale geliyor.

Blackmoon CEO’su Oleg Seydak iş birliğinin detaylarını paylaşırken, “Blackmoon ve Zeus Exchange benzer bir vizyonu paylaşıyor ve bu yüzden böylesi güçlü bir organizasyonla iş birliği yapmaktan dolayı mutluyuz. Zeus Exchange ETx’leri çıkararak, bu yenilikçi yatırım fırsatlarını dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılara sunmak için heyecanlanıyoruz.” diye konuştu.

Zeus Exhange CEO’su Olga Duka ise şunları ekledi: “Zeus Exchange’in stratejisi, kendi alanındaki en iyi oyuncularla iş birliği yaparak ülkeler arasında zengin çeşitlilikte ve akışkan bir ticaret ortamı meydana getirmektir. Blackmoon ile bir yatırım klasmanının tamamında iş birliği kurarak, hem Asya hem de Avrupa’da en iyi çözümleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”