Money 20/20, paranın geleceğini belirleyen vizyonuyla etkinliklerine devam ediyor. Bu yıl Singapur’da gerçekleştirilecek olan Money 20/20 Asia, paranın geleceğini ele alacak.

Tüm dünyadan ve bölgenin en büyük değişim yaratan isimlerinin sunumlarıyla birlikte gerçekleştirilecek Money 20/20 Asia‘ya katılacak isimler arasında aşağıdaki isimler yer alıyor;

  • Douglas Feagin, Uluslararası İşletmeler Başkanı, Ant Financial Services Group
  • Armand Hartono, Direktör, PT Bank Central Asia, Tbk
  • Jason Thompson, CEO, OVO
  • Jason Gardner, Kurucu & CEO, Marqueta
  • Muahamed Fajirin Rasyid, Kurucu Ortak & Başkan, Bukalapak
  • Anubrata Biswas, MD & CEO, Airtel Payments Bank

Grab, Stripe, Tencent, WeBank ve BigPay gibi şirketler de Money 20/20’de yeni stratejileri harekete geçirecek ve inovasyonu yönlendirecek birçok vizyoner arasında yer alacak. Etkinlik, her ülkeye özgü zorlukları, fırsatları, değişen teknoloji ve iş modellerinin etkilerini, daha fazla tüketici seçimini ve değişen kar marjlarını inceleyecek olan Asya’daki uzmanların ve nüfuzlu kişilerin konuşmalarını da içerecek.

Asya şu anda FinTech için dünyadaki en heyecan verici bölgelerden biri. Bölgenin dönüştürücü rolünü ve heyecan verici gelişmelerini vurgulayan Money 20/20 Başkanı Tracey Davies, büyümeyi kolaylaştırmak için ortak bir platforma ihtiyaç olduğunu belirtiyor: “Asya çeşitli ve dinamik bir bölge. FinTech’in de bu bölgede benzeri görülmemiş bir hızla ilerlediğini görüyoruz. Bu bağlamda iş birliği, FinTech inovasyonunu hızlandırmanın kilit noktası. Herkes için erişim ve açık fırsatlar yaratmaktan heyecan duyuyoruz.”

Katılımcıları eyleme geçirmek, yerel ve kârlı içgörülerle güçlendirmek için tasarlanan ve küratörlüğü yapılan bu yılki program, Asya’yı ileriye taşıyan en sıcak savaş alanlarından bazıları da dahil olmak üzere 10 ana temaya yoğunlaşacak. Bu temalar arasında öne çıkan başlıklar ise; Yeni Nesil Bankalar, Superapp Modelleri, Sosyal Kesintisiz Perakende ve Ödeme Savaşları olacak.

Bu yıl, 160’dan fazla katılımcı kendi stantları ile etkinlikte ürün ve hizmetlerini tanıtacaklar. Ayrıca pek çok program katılımcılara çeşitli açılardan yoğun bir bilgi ve deneyim akışı sağlayacak.

Bu yıl etkinlikte gerçekleşecek birkaç önemli program ise şöyle:

Startup Pitch – Yeni nesil girişimciler, birinci sınıf ürünlerini bir dizi VC jürisine tanıtacaklar. Başvurular 29 Ocak’a kadar açık.

CEO Unplugged – Bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan CEO Unplugged, Asya’nın öğrenme, bilgi paylaşımı ve geleceğe hazırlanma konusundaki en çeşitli CEO programı olacak. Endüstrinin CEO’larını birleştirmek için tasarlanmış küratörlü bir içerik programı. Buradan başvurabilirsiniz.

Rise Up – Money 20/20’nin kadınların liderliği için küresel hızlandırıcı programı her zamankinden daha büyük bir şekilde geri dönüyor. Program, bölgenin önde gelen ve ilham verici kadın liderleriyle tanışma, özel toplantılar ve samimi sohbetler yapma imkanına erişim sunuyor.

2020’ye, 24-26 Mart tarihleri arasında Asya’nın ağır topları, kazananları ve devrimcileri ile birlikte Singapur’da gerçekleştirilecek olan Money 20/20 Asya ile başlayabilirsiniz.

FinTech İstanbul’un medya iş ortağı olduğu etkinliğe katılım için kayıt olurken MP20IST kodunu kullanarak 250 dolar tutarında indirim kazanabilirsiniz*.

*Sadece Standard Passes için geçerlidir.

Buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.