FinTech İstanbul Platformu ve Bahreyn Ekonomik Kalkınma Kurulu tarafından düzenlenen “Bahreyn’de Dijitalleşme ve FinTech Fırsatları” webinarı gerçekleştirildi.

Asya’nın en hızlı gelişen ülkeleri arasındaki Bahreyn Krallığı’ndan değerli temsilcilerin katılımıyla gerçekleştirilen bu özel etkinlikte, Bahreyn’deki finansal teknoloji ve dijitalleşme fırsatlarını kendi alanındaki uzman isimler değerlendirdi.

Bahreyn Ekonomik Kalkınma Kurulu Türkiye Direktörü Neşe Seçer‘in açılış konuşmasıyla başlayan webinar, FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı‘nın moderatörlüğünde, Bahreyn FinTech sektörünün içinden gelen uzman isimlerin konuşmalarıyla devam etti.

Bahreyn Ekonomik Kalkınma Kurulu Direktörü Dalal Buhejji, Al Baraka Bankacılık Grubu Dijital Bankacılık ve FinTech Bölüm Başkanı Wajeeha Awadh, Bahrain FinTech Konsorsiyumu Kıdemli Analisti Nawal Nazier ve Bahreyn Merkez Bankası Fintech ve Yenilikler Birimi Asistan Analisti Yasmeen Janahi, Bahreyn FinTech ekosistemine dair önemli bilgiler paylaşırken Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın sorularını cevapladı.

“Bahreyn’de Dijitalleşme ve FinTech Fırsatları” başlıklı webinar etkinliğini YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

Bahreyn’deki FinTech gelişmeleri, yatırımları ve destekleri için daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

    *Gerekli / Required