Küçük işletme hesabı ve vergi uygulaması şirketi ANNA Money, uluslararası bankacılık teklifini geliştirmek için sınır ötesi finans uzmanı Currencycloud ile birlikte çalışacağını duyurdu.

Yapılan basın açıklamasında şirket “Çevrimiçi bankacılıkla ilgili en yaygın sorunlardan birisi de müşterilerin uluslararası bir ödemeyi kolaylaştırmak için genellikle bir uygulamadan ayrılıp diğerine gitmek zorunda kalmasıdır. ANNA Money için Currencycloud çözümü ekstra katmanları, araya girmeden, müşterilerine ANNA Money hesaplarına bağlı uluslararası bankacılık sunabilecekleri anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

ANNA, çoklu para birimi hesabının, müşterilerin Currencycloud’un Spark entegrasyonu aracılığıyla dolar, sterlin ve euro cinsinden ödeme yapmasına ve almasına izin verdiğini söylüyor. İki şirket, ortaklıkları tarafından sağlanan çözümlerin artık ANNA müşterilerine sunulduğunu belirtiyor.

Currencycloud Gelir Müdürü Nick Cheetham konuyla ilgili olarak “ANNA Money müşterileri, birden fazla para biriminde alma ve ödeme yapmalarına olanak tanıyan ve onlara gerçekten küresel hale gelmeleri için bir platform sağlayan kusursuz bir uluslararası ödeme çözümünden faydalanacak.” açıklamalarında bulundu.

ANNA Money’nin ürün müdürü Alexander Kokovin ise ortaklığın uluslararası para birimlerini alıp gönderme ve bir IBAN’a sahip olmak isteyen ANNA müşterilerinin isteklerini karşıladığını söyledi.

İspanya borsası KOBİ finansmanı için blokzincirini test ediyor

KaynakPYMNTS