FinTech dünyasında öne çıkan haberler, en son gelişmeler, uzman görüşleri, makaleler, duyurular ve sektöre dair en yeni Fintech İstanbul – Aposto! iş birliği ile her hafta binlerce kişi ile buluşuyor…

24 Aralık 2021’de başlayan iş birliği kapsamında Fintech İstanbul tarafından hazırlanan haftalık e-posta bültenleri Aposto! tarafından, her hafta Cuma günü saat 11:00’de binlerce kişiye ulaştırılıyor.

Yoğun ilgi gören e-posta bülteninde FinTech dünyasında öne çıkan haberler, en son gelişmeler, makaleler, uzman görüşleri, duyurular ve sektöre dair en yeni raporlar okurları ile buluşuyor.

24 Aralık itibarıyla paylaşılan bültenin kayıtlı abone sayısında kaydedilen artış dikkat çekerken okunma istatistikleri de FinTech sektörüne yönelik artan ilgiye işaret ediyor.

“FinTech Dünyası” her Cuma saat 11:00’de e-posta kutunuza gelsin…

FinTech İstanbul editörleri tarafından hazırlanan “FinTech Dünyasından” isimli e-posta bültenine abone olmak için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.

Öncesinde, “FinTech ekosistemin buluşma noktası” FinTech İstanbul’un kıymetli yazarlarından Inveo Yatırım Holding Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Okan Yıldız’ın hazırladığı bülten, yaklaşık 2 yıldır aralıksız şekilde FinTech dünyasına ışık tutuyor.

Finansal teknolojiler hakkında merak ettikleriniz; haberler, eğitimler, etkinlikler, zengin yayınlar ve daha fazlası ile FinTech İstanbul’u, FintechIstanbul.org ve sosyal medya kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.

“Gürültüden uzaklaş” mottosuyla yepyeni bir gazete ve dergi deneyimi sunan Aposto!, son dönemin önde gelen teknoloji ve medya girişimleri arasında gösteriliyor.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. 2011-2014 yılları arasında NewTech dergisinin yazı işleri müdürü olarak çalıştı. ShiftDelete.Net ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yazı işleri müdürlüğü yaptı. 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmeni olan Verdi, aynı zamanda Bankalararası Kart Merkezi, MediaMarkt gibi öncü kuruluşlara yönelik medya konseptleri geliştiriyor.