Mobil Cüzdan yapısı sayesinde tek bir uygulamayla, birçok farklı kategoride 500 bin üzerinde ürün listelemesine sahip 20 binden fazla fiziki ve online mağazada alışveriş imkânı sunan iWallet, finansal teknoloji sektöründe iddialı…

Yenilikçi finansal teknolojileri sayesinde kurum ve kuruluşlar ile çalışanlara yönelik çözümler sunan iWallet, kurulduğu 2018 senesinden bu yana sunduğu hizmet ve yeniliklerle tercih edilenler arasında yerini aldı.

Maaş dışı ödeneklerin, tek dijital cüzdan üzerinden yönetilmesini sağlayan ve bu yöntem sayesinde hayatlara kolaylık katan iWallet, çalışanlara 20 binin üzerinde online ve fiziksel mağazada alışveriş imkânı sunuyor.

200 bin üzerinde kullanıcıya ulaşan iWallet, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vererek dikkat çekmeye devam ediyor.

Yerli fintech girişimi iWallet’ın hem kullanıcılar hem de şirketler için faydaları da azımsanmayacak kadar çok. Kullanıcılar için çalışanlarına, üyelerine ve bayilere özel marka fırsatları sunan iWallet, kurumsal ödeme veya bireysel kredi kartıyla anında yükleme ve kullanım olanağı da sağlıyor.

Çalışan, üye ve bayi aidiyeti sunan iWallet’ın ticari faydaları arasında kurumlara özel platform yönetimi ve kurum dışı bütçe ile de sadakat uygulaması yer alıyor.

İhtiyaca göre çalışan ödüllendirme ve özlük haklarına ilişkin yardımlar arasında, giyim, akaryakıt, market, kitap, teknoloji ve dijital platform üyelikleri gibi seçenekler sunan iWallet, esnek yan haklarla fark yaratıyor.

Çalışanların ve bayilerin özel hissedeceği iWallet Sadakat Platformu iClub, 1000’lerce perakende noktasında avantajlı alışveriş imkânı sunuyor. Özel platform desteği sunan iWallet sayesinde e-ticaret markaları ile 500 bin ürün online şekilde satın alınabiliyor.

Nakit ile eşdeğer alışveriş sunan sistemde, üye işyerlerindeki indirim ve kampanyaların tamamından yararlanılabiliniyor. Aynı zamanda değer kaybı da yaşanmıyor. Bu özel sistemde mobil uygulama olan iWallet ile kartlı veya dijital alışveriş yapma imkânı da sağlanıyor.

iWallet kurulduğu 2018 senesinden bugüne T.C Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi, Sahibinden.Com, H&M, Yemeksepeti, Albaraka ve Oyak Grup gibi güçlü işbirliklerine imza attı ve 2022 senesinde iş ortaklarından aldığı güç ile yoluna devam ediyor.