FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı Money 20/20 Europe etkinliği, 7-9 Haziran tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenecek.

FinTech’in en güçlü oyuncularını aynı çatı altında buluşturacak olan Money20/20 Europe etkinliklerinin 2022 ayağı bu yıl, 7-9 Haziran tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleşiyor. FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı Money 20/20 Europe, önemli bir buluşma noktası özelliği taşıyor.

3 gün sürecek etkinlikte ödemeler, bankacılık, FinTech ve finansal hizmetler odağında çok sayıda konuşma, canlı sunumlar, toplantılar ve networking imkanları olacak.

2021’de 1900’den fazla şirketin 4 bini aşkın katılımcı ile hazır bulunduğu etkinliğin bu yıl çok daha yoğun ilgi göreceği kaydediliyor.

“FinTech topluluklarının iş yapmayı sevdiği yer” sloganı ile düzenlenen etkinliğe katılım için Retailer Pass, Government Pass, Growth Stage Startup Pass, Early Stage Startup Pass ve Standart Pass olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor.

FinTech İstanbul takipçilerine özel 200 Euro indirim için kod: FII200

Katılım, program ve daha fazla detay için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.