Celo’nun Ana Sponsorluğunda ve BiLira’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan FinTech İstanbul Blockchain 101 Eğitimi 10 Mayıs 2022 Salı günü başlıyor.

İnternetten sonraki en büyük teknolojik devrimler arasında gösterilen Blockchain teknolojisinin temellerini, kullanım alanlarını, platformlarını, örnek uygulamalarını anlatan ve Celo’nun Ana Sponsorluğunda, BiLira’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan FinTech İstanbul Blockchain 101 Eğitimi, sınırlı kontenjan ile 10-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek…

FinTech İstanbul Akademi’nin Blockchaın 101 Eğitimi ile yeni dünyanın dinamiklerini en kolay şekilde öğrenin ve yarışa eşit koşullarda başlayın. Blockchain dendiğinde sadece Türkiye’de değil, global ölçekte akla ilk gelen isimler arasında gösterilen Ahmet Usta‘nın benzersiz anlatımı ile Blockchaın 101 Eğitimi, 10 – 13 Mayıs 2022 tarihlerinde akşam 19:00 – 21.00 saatleri arasında interaktif/canlı şekilde yapılacak.
Eğitimlerimiz Online olarak Zoom üzerinden evinizin/iş yerinizin konforunda gerçekleşiyor.

Güncel gelişmelere göre yenilenmiş olan içeriği ile siz de Blockchain, Metaverse, NFT gibi konularda bilgi edinmek isterseniz kayıt olabilirsiniz.
Sınırlı kontenjan ile verilecek eğitime kayıt olmak için buraya veya aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir/dokunabilir, yarına şimdiden merhaba diyebilirsiniz.

Blockchain 101 Eğitimi