Destekçisi olduğumuz Istanbul Tech Week’e, FinTech İstanbul özel indirim kodu ile katılabilirsiniz. İşte detaylar…

2-3-4 Kasım 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Istanbul Tech Week, iş ve teknoloji dünyasını buluşturacak. Smartcon sahnesinin yanı sıra Bulut Bilişim, FinTech, Web3, Sürdürülebilirlik için Teknoloji, Girişimcilik sahnelerinde yenilikçi fikir ve uygulamalar katılımcılarla paylaşılacak. Ayrıca deneyim alanları gibi farklı noktalarda çeşitli etkinlikler de olacak.

Bu kapsamda destekçisi olduğumuz Istanbul Tech Week’e özel indirim kodu ve “çok özel fiyatlarla” katılabilirsiniz.

Size özel FinTech İstanbul İndirim Kodu: FİNTECHİST22

www.istanbultechweek.com sitesini ziyaret ederek kayıt fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

26 Eylül 2022’ye kadar geçerli olan indirimlerin detayları şöyle;

Yer: İstanbul Tech Week 2022, İstanbul Zorlu Performans Merkezi’nde düzenlenecek.
Tarih: 2-3-4 Kasım 2022

İhsan Elgin.

Dopdolu içeriği ile dikkat çeken etkinlikte Finberg Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Elgin ile FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın yanı sıra ELYT.net kurucusu/FinTech İstanbul Akademi – Blockchain 101 Eğitmeni Ahmet Usta, Finberg İştirak Koordinatörü/FinTech İstanbul Akademi Eğitmeni Gaye Ör ve TBL Legal Kurucu Ortağı/FinTech İstanbul Akademi Eğitmeni Av. Burcu Tümer konuşmacı-panelist olarak katılıyor.

Prof Dr. Yazıcı, etkinliğin ikinci gününde FinTech sahnesinin hoş geldiniz konuşmasının yanı sıra 09:50-10:15 arasındaki panelde yer alacak.

İhsan Elgin, 2. günde öğle saatlerinde başlayacak olan Web3 sahnesinin hoş geldiniz konuşmasını yapacak.
Burcu Tümer, Ahmet Usta gibi ekosistemin yakından tanıdığı isimler blockchain ve Web3 odağında öne çıkan panellerde konuşacak.

İstanbul Tech Week 2022’de görüşmek üzere!

Almanya'nın Nurnberg şehrinde doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. NewTech, MacLine, PhotoLine, iPad&iPhone Mag gibi teknoloji dergilerinde ve ShiftDelete.Net'te yazı işleri müdürlüğü yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüm yayınlardan sorumlu genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. Kendi medya ve içerik ajansında çalışmalarını sürdüren Verdi, 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmenidir.