Aracı kurum İnfo Yatırım, Türkiye’nin dört bir yanında irtibat büroları açarak yatırımcılara ulaşmaya devam ediyor. 1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren İnfo Yatırım, 24’üncü irtibat bürosunu Van’da açtı.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunan İnfo Yatırım, Türkiye çapında hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda bu yıl da yeni irtibat büroları açmaya devam eden şirket, yeni bürosunu Van’da hizmete soktu.

İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül, “Güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübe ve uzman kadrosunu teknolojik altyapısı ile birleştiren İnfo Yatırım, birikimini bireysel ve kurumsal yatırımcılarla paylaşma devam ediyor. 2019’dan bu yana Van ile birlikte sayısı 24’e ulaşan ofislerimizle yurt çapında yatırımcılarla temas noktalarımızı artırmayı hedefliyoruz” değerlendirmesini yaptı.