“Gelecek Gençlerle Gelecek” sloganı ile hareket eden Akbank, üniversiteli ve çalışan gençlerin en çok ihtiyaç duydukları günlük bankacılık işlemlerini ücretsiz sunuyor, onların favori markaları ile yaptığı iş birlikleri ve kart kampanyaları ile avantajlı birçok fırsat sağlıyor.

18-26 yaş arasındaki Genç Akbanklılar ilk finansman ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor; ilk ihtiyaç kredilerini avantajlı faiz oranları ile Akbanktan kullanan gençler sadece ilk kredilerinde değil, Akbanktan 3 yıl boyunca kullanacakları ihtiyaç kredilerinde tahsis ücreti ödemiyor. Ayrıca Axess Öğrenci kart ile yapacakları her 250 TL ve üzeri alışverişte 100 TL, toplamda 400 TLye varan chip-para kazanıyor.

Üniversite öğrencilerine özel avantajlar Üniversiteli Akbanklı’da

Akbank, üniversite öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak sunduğu Akbank FAV programının hem ismini hem de içeriğini yenileyerek Üniversiteli Akbanklı programı çatısı altında sunduğu ayrıcalıkları zenginleştirmeye devam ediyor. Üniversiteli Akbanklı programına katılanlar dijital platform ödemelerinde üyelik ücretinin %50’sini geri alarak, her ay toplam 100 TL’ye varan iade kazanıyor. Ayrıca, Üniversiteli Akbanklılara sıfır faizli hafta sonu harçlığı; Akbank Mobil, İnternet ve Müşteri İletişim Merkezi’nden her ay yapacakları tüm havale ve EFT işlemleri; yurt içi ortak ATM’lerden yapacakları 5 adet para çekme, para yatırma ve bakiye görüntüleme işlemleri; yurt dışı ATM’lerden 5 adet para çekme işlemi ve Akbank ATM’lerinden kartsız para yatırma işlemi ücretsiz sunuluyor. Tüm bunlarla birlikte, Akbanklı üniversite öğrencilerinin Akbank Mobilden Üniversiteli Akbanklı programına katılımı hem ücretsiz hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.