Finans ve teknoloji dünyasının inovatif projelerinin yarıştığı, Türk ödeme dünyasının ilk ödül programı PSM AWARDS için yeni dönem başladı. Başvurular 1 Eylül – 29 Ekim tarihleri arasında www.psmawards.com web sitesinde devam edecek…

Finans ve teknoloji dünyasındaki inovatif projeleri öne çıkararak, endüstrideki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 6 yıldır düzenlenen ve sektörün en kapsamlı buluşma noktası olma iddiasını taşıyan PSM AWARDS’ta bu yıl da yaratıcı projeler yarışmaya hazırlanıyor. “Cesur yeni dünya” ana temasıyla düzenlenen yarışma, ekosistemdeki değişim ve dönüşüme ayna tutuyor.

Yaratıcı projelerin gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin ve birikimlerin paylaşılmasını sağlayarak ödeme sistemleri endüstrisindeki yaratıcılığı 2018 yılından bu yana teşvik eden PSM AWARDS’ın yeni hedefi, uluslararası bir ödül programına dönüşmek.

Bir yarışmadan ziyade herkesin kazanacağı bir ekosistem yaratma üzerine kurgulanan PSM AWARDS’ta bu yıl da yarışmacı başvuru ücretleriyle yazılım alanında gelişmeye istekli, imkanları kısıtlı kızlar için açılan eğitim programları desteklenecek.

Cesur yeni dünya

Teknoloji odaklı, daha cesur bir yeni dünyada yaşıyoruz. Finansal teknolojiler alanında her geçen gün kullanıcıların hayatını daha da kolaylaştıran inovatif ürün ve hizmetlerle karşılaşıyoruz. Değişim ve dönüşüm hiç olmadığı kadar hızlanmış durumda.

Peki bu cesur yeni dünyada bizleri neler bekliyor? PSM AWARDS 2023 ödül töreni, işte bu sorunun yanıt bulacağı bir panele de ev sahipliği yapacak.

Yarışma başvuruları 29 Ekim’e kadar PSM AWARDS internet sitesi www.psmawards.com üzerinden devam edecek.

Geleceğin vizyonerleri arasına katılıp panel konuşmacısı olmak ve başarıyı ödüllendirerek yaratıcılığı teşvik eden sponsorlar arasında yer almak için psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.