“FinTech ekosisteminin buluşma noktası” FinTech İstanbul, Ekim ayına dopdolu bir takvim ile giriyor.

FinTech 101 Online Eğitiminde 16. Dönem, 10 Ekim 2023’te başlıyor.

10 Ekim-9 Kasım arasında 1 ay süreyle devam edecek sektörün lider FinTech eğitim programına kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.

FinTech 101 Online Eğitimine katılmak isteyenler buraya tıklayarak programın özelliklerini, eğitmen bilgilerini, takvimi ve diğer detayları inceleyebilir.

Startup Hukuku Eğitimi için tarih belli oldu: 11 Ekim. Regülasyonlar anlamında global ölçekte eşine az rastlanan, son derece özel bir içerikle gelen Startup Hukuku Eğitimine dair bilgileri buraya tıklayarak inceleyebilmek mümkün.

FinTech İstanbul B2B Connect Summit, 13 Ekim Cuma günü gerçekleşecek. Buraya tıklayarak İstanbul-Ataşehir’de düzenlenecek Türkiye’nin ilk B2B FinTech networking etkinliğinin tüm ayrıntılarını görebilir, katılım için bilet satın alabilirsiniz.

Akıllı Sözleşmeler ve NFT Eğitimi, 17 Ekim’de düzenlenecek. Eğitim detayları ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz.

20 Ekim’deki FinTech Regülasyonları eğitiminin detaylarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bu arada merakla beklenen ve sektördeki önemli bir açığı giderme hedefiyle kurgulanan Açık Bankacılık, Açık Finans ve Açık Veri Eğitimi için de tarih netleşti: 1 Kasım 2023. Detaylar için buraya tıklayınız.
Eğitime şimdiden yoğun talep var, sınırlı kontenjan dolmadan kayıt yaptırmanız önerilir.

Yaklaşan FinTech İstanbul Eğitim ve Etkinliklerini buraya tıklayarak aynı listede sıralı şekilde görebilirsiniz.

Çoklu katılım fırsatları, merak edilen konular ve diğer detaylar için akademi@fintechistanbul.org‘a e-posta gönderilebilir.

FinTech İstanbul Eğitim ve Etkinliklerinde görüşmek üzere.