VALORANT’ın en prestijli sezon dışı turnuvalarından biri olan Red Bull Home Ground geri dönüyor. İlgiyle takip edilen organizasyonun EMEA bölgesi elemeleri 14-15 Ekim tarihlerinde İstanbul’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek. Kombine biletlerin ilk günden tükendiği Red Bull Home Ground’ın tek gün biletleri biletix.com adresinden satın alınabiliyor.

Dünyanın en iyi VALORANT takımlarını karşı karşıya getiren Red Bull Home Ground dördüncü kez düzenlenecek. Bu yıl EMEA bölgesi elemelerinin İstanbul’un tarihi dokusuyla bir araya geleceği organizasyon, 14-15 Ekim tarihlerinde Beyoğlu’nun tarihi miraslarından Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek. Heyecanla beklenen etkinlikte Red Bull takımları FUT Esports, Team Heretics, G2 Gozen ve FOKUS, Tokyo’da yapılacak büyük dünya finaline katılma hakkını elde etmek için mücadele edecek.

Heyecanla beklenen Red Bull Home Ground EMEA elemeleri bu yıl AGON by AOC, Algida ve Paycell partnerliğinde gerçekleşecek. Avrupa’nın önde gelen takımların karşı karşıya geldiği, takım oyuncularının, influencer’ların katılım göstereceği ve Red Bull sporcusu Ferit “wtcN” Karakaya”nın alanda izleme partisi yapacağı Red Bull Home Ground EMEA Elemesi 14-15 Ekim’de gerçekleşecek. Etkinliğin Dünya Finali ise 3-5 Kasım tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleşecek.  VALORANT kadın liginin en prestijli turnuvası olan VCT Game Changers Dünya Şampiyonu G2 Gozen takımının da katılacağı Red Bull Home Ground EMEA elemeleri, üst lig seviyesinde yapılacak ilk profesyonel karma turnuva olarak da tarihe geçecek.

Yoğun ilgiyle karşılanan ve kombine biletlerin ilk günden tükendiği Red Bull Home Ground EMEA tek gün biletlerine https://www.redbull.com/tr-tr/events/home-ground/ adresinden ulaşılabiliyor.