Yenilenen Garanti BBVA CepPOS’un öne çıkan ayrıntıları…

Garanti BBVA, üye işyerlerinin temassız ödeme almasına imkân tanıyan CepPOS ürününü yenileyerek, Android ve iOS tüm cep telefonlarında kullanılabilen, iş yerlerine özel kampanyalarla zenginleşen uygulamaya dönüştürdü.

Garanti BBVA CepPOS uygulamasında artık NFC (temassız) ödemenin yanında, hem QR ile ödeme hem de kod ile tahsilat gibi 3 farklı ödeme yöntemi yer alırken, bu sayede Android kullanıcıları ile birlikte iOS işletim sistemli cep telefonu kullanıcısı işyerleri de ödeme alabilecek.

Garanti BBVA üye iş yerlerine temassız kartlardan veya mobil cüzdanlardan hızlı ve güvenli ödeme alma imkânı sunan Garanti BBVA CepPOS ile kullanıcılar ayrıca, raporlama özelliği sayesinde bütün POS’larından geçen işlemleri tek ekranda kontrol edebilecek, günlük raporlarını alabilecek. Üye işyerleri CepPOS uygulaması üzerinden aynı zamanda, hem bireysel hem de iş yerlerinin ihtiyaçlarına uygun kampanyaları takip edip Garanti BBVA kredi kartları dünyasının fırsatlarından anında yararlanmaya başlayacak.

Üye iş yerlerinin hayatını kolaylaştıran CepPOS uygulamasının kullanılabilmesi için iş yerleri tarafından cep telefonlarına indirilmesi ve Garanti BBVA üye iş yeri olunarak Garanti BBVA internet şifresiyle üye girişi yapılması yeterli oluyor.  Müşteriler dilerse fiziki, sanal ya da CepPOS başvurularını uygulama üzerinden yapıp tamamlayabiliyor. Erişimi ve kullanımı çok kolay ve güvenli olan CepPOS uygulaması, üye iş yeri sahibi tarafından kurulum beklemeksizin telefona indirildiği an kullanılabiliyor ve üye iş yeri sahiplerinin tanımladığı çalışanlar da ödeme alabiliyor.