Türkiye’nin ilk “B2B FinTech networking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit, finansal teknoloji ekosisteminin önde gelen oyuncularını ve otoritelerini, 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de bir araya getirecek. İndirimli bilet fırsatı haberimizde.

Türkiye’nin ilk “B2B FinTech networking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit; finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTech’ler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile küçük ve büyük ölçekli tüm şirketleri 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de buluşturmaya hazırlanıyor.

FinTech İstanbul Platformu ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman Oniki iş birliği ile hayata geçirilen, kendi alanında ilk olma özelliği taşıyan etkinliğin katılımcılarını sektörün lider isimlerinin sunumlarından eşsiz networking fırsatlarına verimli bir gün bekliyor. Ajandanıza eklemeyi unutmayın.

  • Buraya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.
  • Etkinliğe %20 indirimli olarak katılmak için indirim kuponu: FNT20

FinTech İstanbul B2B Connect Summit konuşmacıları

FinTech İstanbul B2B Connect Summit sponsorlar

“FinTech alanında hizmet arayan ve hizmet sunan herkesi bekliyoruz”

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, etkinlik hakkında şu değerlendirmeleri yaptı: “Günümüzde FinTech alanında hizmet sunanlara ve hizmetten faydalanmayı isteyenlere değer katmayı amaçlayan B2B etkinlikler önem kazanıyor. Bu amaçla FinTech İstanbul olarak Oniki ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile ülkemizde bu açığı kapayacak “FinTech İstanbul B2B Connect Summit”i planladık. Özellikle OBİ ve KOBİ’lerin finansa erişim, e-ticaret, e-ihracat ve nakit yönetimi alanlarında birçok çözümü bir arada bulacağınız bu etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz.”

FinTech ekosisteminin hizmet arayan ve hizmet sunan tüm taraflarının ilk ve tek buluşması noktası FinTech İstanbul B2B Connect Summit’in tüm program detaylarına https://fintechistanbulb2bconnectsummit.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

FinTech İstanbul Hakkında

FinTech İstanbul, “FinTech Nedir?” sorusuna net bir cevap verebilmek ve Türkiye FinTech ekosisteminin sağlıklı gelişimine katkı sunmak vizyonu ile 2016’da kuruldu. İlk günden bu yana binlerce yerel ve küresel haber, yüzlerce makale ve video içerik yayınlayan, sayısız fiziksel ve online etkinlik gerçekleştiren FinTech İstanbul, aynı zamanda FinTech 101, Regülasyon, Ödeme Sistemleri, Dijital Bankacılık, Açık Bankacılık, Girişimcilik, Dijital Dönüşüm başta olmak üzere çok sayıda eğitimi ile sektördeki önemli bir eksikliği gideriyor. Daha fazla detay için: https://fintechistanbul.org/

Oniki Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B matchmaking yapan bir yeni nesil hibrit etkinlik platformudur. 2022 yılında faaliyetlerine başlayan Oniki, sunduğu hibrit etkinlik teknolojisi ile iş dünyasında yapılan etkinliklere yeni bir boyut kazandırmaktadır. Platform söz konusu teknolojisi ile konferans, kongre, zirve ve B2B toplantılarını; fiziksel ve online ortamlarda, ölçülebilir, verimli ve keyifli bir hale getirmektedir. Daha fazla detay için: https://oniki.net/tr/