AHL Pay, fatura ödemelerinde önemli avantajlar içeren BenimFaturam uygulamasını kullanıma sundu.

Ahlatcı Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., AHL Pay markası ile Merkez Bankası tarafından Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu lisansı kapsamında sürdürmekte olduğu faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. TCMB lisanslı kuruluşun fatura ödemeleri ile ilgili önemli avantajlar içeren ürünü BenimFaturam, tüketicilerin bütçesini zorlayan faturaların taksitli ödenebilmesini sağlamaktadır.

BenimFaturam ile fatura ödemelerinde 12 aya kadar taksit yapılabiliyor

BenimFaturam ile elektrik faturaları, doğalgaz faturaları, su faturaları, telefon faturaları, TV üyelikleri, internet faturaları, belediye ödemeleri ve diğer ödemeler kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmadan, güvenli ödeme yöntemleri ile Türkiye’deki yüzlerce kurumun mevcut olduğu gibi KKTC’deki kurumlar da mevcuttur.

Faturalar tüm bankaların kredi kartları ve banka kartlarıyla tek çekim ile ödenebildiği gibi, anlaşmalı kredi kartı markalarına 2 ay ile 12 ay arasında taksit seçenekleri uygulanmaktadır. Faturaların 12 aya kadar taksitli ödenebildiği BenimFaturam uygulaması, ekonomik şartlar sebebiyle ödeme zorluğu yaşayan tüketiciler için çok önemli bir bütçe kolaylığı sağlamaktadır. Birçok kredi kartı markası ile taksitli ödeme anlaşması olan BenimFaturam, kullanıcının tercihine göre 12 aya kadar taksit seçenekleri sunmaktadır. BenimFaturam ile yurtdışındaki bankaların kartlarıyla da ödeme yapılabilmektedir.

BenimFaturam ile ödediğiniz fatura tutarın bir kısmı size iade ediliyor

Taksitli fatura ödemesi gibi önemli bir avantaj içeren BenimFaturam ayrıca nakit iade fırsatı da sunmaktadır. Fatura tutarının %1’inin nakit iade olarak tüketiciye geri ödenebilmesi için AHL Pay mobil uygulaması ile cüzdan açılması gerekmektedir.

Güvenli ödeme altyapısına sahip kolay kullanımı ile BenimFaturam mobil uygulaması Apple Store ve Google Store platformlarında mevcut olduğu gibi BenimFaturam.com.tr web sitesi ile de hizmet vermektedir.