Finansal lojistik ve B2B kurumsal ödemeler ortamındaki önemli küresel gelişmelere ilişkin özel bir forum olan Transaction Innovation Forum (TIF) 20 Kasım’da Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenecek. İşte detaylar…

Üst düzey yöneticilerin bir araya geldiği ve önemli gelişmeleri tartıştığı bir forum olan TIF, ödemeler alanındaki ilgili konular ve zorluklar hakkında önemli tartışmaların gündeme getirildiği bir ortam sunuyor. Forum, misyon olarak küresel uzmanlığı paylaşmak ve öğrenme eğrisini desteklemek olarak belirledi.

İki deneyimli uluslararası ödeme uzmanı, FinTech İstanbul Stratejik Partneri Dr. Michael Salmony ve Harry Smorenberg tarafından başlatılan TIF, özellikle B2B alanındaki yapısal uluslararası uzmanlık alışverişi eksikliğini gidermeyi amaçlıyor.

Deneyimli uzmanlar ve moderatörler olarak APAC bölgesi için bu yıllık programı geliştirdiler. Program, en iyi içeriği sunmaya, ticari olmayan ve profesyoneller arasında içerik odaklı tartışmayı teşvik etmeye odaklanmış durumda.

Gerçek profesyoneller için bir ortam sunan TIF, B2B ve KOBİ piyasasına yönelik çıkarımlar oluşturmak amacıyla endüstri profesyonellerini bir araya getirecek.

20 Kasım’da Tokyo’da gerçekleştirilecek olan forum’un detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca foruma web sitesinden formu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.