Lidio‘nun ödemeler dünyasındaki derin uzmanlığıyla geliştirdiği Lidio Anında Kredi ürünü, büyüyen sepet tutarlarına karşılık yetersiz kalan limitler nedeniyle sorun yaşayan son tüketicinin ihtiyaçlarına çözüm vadediyor.

İşletmelerin yerel ve küresel ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin yanı sıra temas edilecek milyonlarca tüketiciye de çok kanallı ve özgür ödeme deneyimi sunmayı hedefleyen Lidio’nun yeni ürünü Lidio Anında Kredi, hem işletmelere hem de müşterilerine basit ve karlı bir alışveriş deneyimi sunuyor. İşletmeler Lidio Anında Kredi ile müşterilerine taksitli ödeme deneyimi yaşatarak satış hacmini artırabiliyor, son tüketici de tamamı dijital servisler aracılığıyla yapılan ve dakikalar içinde tamamlanan bir kredi başvuru ve ödeme deneyimi yaşıyor.

Lidio Ürün Direktörü Ayça Küçük, Anında Kredi hakkında şunları söylüyor:
“Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsayıcı Ödeme Platformu Lidio olarak üye iş yerlerimize kredi kartı kullanmayan 20 milyondan fazla tüketiciye erişebilme imkanı sunan Anında Kredi ürünümüzü müjdelemek isterim. Bu ürün aynı zamanda bankaların fintek şirketleriyle iş birliği yaptığı ve nakit yönetimindeki büyümelerinde finteklerin gücünden faydalandığı, sektöre de örnek teşil edecek bir altyapı ürünü oldu. Lidio çatısı altında geliştirdiğimiz her üründe olduğu gibi Lidio Anında Kredi ürününü tasarlarken de son tüketici deneyimini en üst sıraya koyduk. Anında Kredi ürününü son kullanıcıya açacak olan iş yerlerimiz için tek sözleşme ile basit, kolay ve karlı bir entegrasyon yapabilecekleri altyapıyı hazırladık.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘ödemelerde özgürleşme’ vizyonuyla hareket eden Lidio, Anında Kredi ile sepetini oluşturmuş son tüketiciye ödeme anında finansal durumuna bağlı seçim yapabileceği esnek bir ürün sunuyor. Lidio üye iş yerlerimiz Anında Kredi ürünümüz sayesinde, müşteri dönüşüm oranlarını hızlıca artırabiliyor ve tüm bu değişimleri iş yerlerine verdiğimiz raporlama ekranlarında veri bazlı izleyebiliyor.