FinovateSpring 2024 katılımlarında FinTech İstanbul takipçilerine özel indirim var. İşte detaylar…

21-23 Mayıs 2024 tarihleri arasında ABD-San Francisco’da gerçekleşecek olan FinovateSpring 2024, FinTech İstanbul takipçilerine özel indirim fırsatı sunuyor. Finovate’in düzenlediği ve yönetici düzeyinde bir kitleye hitap eden en büyük FinTech etkinliklerinden FinovateSpring 2024, ABD/San Francisco’da 600’den fazla banka, finans kurumu ve yatırımcıyı bir araya getirecek.

Finans alanındaki en heyecan verici teknolojinin arkasındaki isimlerle doğrudan bağlantı kurmayı vadeden etkinlik, dünya çapında finansal hizmetlerin geleceğini yeniden tanımlayan FinTech’ler, platform oyuncuları, finansal kurumlar, düzenleyiciler ve yatırımcılarla tanışma imkânı tanıyacak.

FinTech İstanbul’un yerinde takip edeceği FinovateSpring 2024’e bu sene yoğun katılım beklendiğini belirtelim. Networking olanakları ve daha fazlası, etkinlik katılımcılarını bekliyor.

Sektörün lider isimlerinin sunumları ve panelleri ile tanınan FinovateSpring etkinliklerinin 2024 yılı ayağı da dinleyicilere yenilikçi perspektifler sağlayacak.

>>>>> Merakla beklenen etkinliğe katılım göstermek isteyen FinTech İstanbul takipçileri bu bağlantı üzerinden bilet satın alarak yüzde 20 indirimden faydalanabilirler…

Dahası da var…

FinTech İstanbul takipçilerine özel indirim fırsatı

Networking olanakları, iş birlikleri ve uzman konukların yanı sıra etkinlikte canlı ürün demoları da yapılabilecek.

Demo yapmak için başvuran FinTech’ler en yenilikçi ürünlerini etkinliğe katılan yönetici ağırlıklı bir kitleye sunarak ürünlerinin potansiyelini keşfetme fırsatı bulacak.

Katılımcılar da demodaki ilginç ürünleri doğrudan kullanarak FinTech dünyasının en yenilikçi çözümleri aktif şekilde deneyimleyebilecek.

Merakla beklenen etkinliğe katılım göstermek isteyen FinTech İstanbul takipçileri bu bağlantı üzerinden bilet satın alarak yüzde 20 indirimden faydalanabilirler.