FinTech İstanbul’un katkıda bulunacağı “Türkiye – Hungary FinTech Meetup”, 13 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek. İşte merakla beklenen etkinliğe dair detaylar…

Yılın öne çıkan ekosistem buluşmaları arasında gösterilen “Türkiye – Hungary FinTech Meetup”, 13 Haziran 2024’te İstanbul’da gerçekleşecek. Macaristan Konsolosluğu ve FinTech Factory iş birliği ile düzenlenecek olan etkinlikte Macaristan’ın önde gelen FinTech’leri ile Macaristan Finansal Teknoloji Derneği de yer alacak. Macaristan’dan gelecek 5 startup’ın sunum yapacağı etkinliğe sınırlı sayıda katılım olacak.

FinTech İstanbul’un katkıda bulunacağı etkinliğe dair daha fazla detay ve kayıt için buraya tıklayın.

Konum:
İNOVATA – Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi

Macaristan’ın önemli FinTech’leri ile tanışma fırsatı ve daha fazlası

Türkiye – Hungary FinTech Meetup kapsamında 5 başarılı Macar FinTech’i tanımak mümkün olacak. Bu noktada sunum yapacak FinTech’ler;

  • Bookkeepie
  • instacash.
  • NATRIX Blockchain Platform
  • BENKER Official
  • PastPay

Bookkeepie, bireysel girişimciler ve KOBİ’lere yönelik bir online platform. Muhasebe ve hukuk uzmanlarıyla koordinasyon sağlayıp işletmelerin kuruluş ve büyüme aşamalarına yardımcı oluyor.

Instacash Orta Avrupa ekseninde önde gelen bir embedded finance (gömülü finans) çözümü.

Natrix; Blockchain, sıfır bilgi ispatı ve gelişmiş kriptografiye sahip neo-bankacılık platformu şeklinde özetlenebilir.

Benker Official, Avrupa Birliği’nin blockchain tabanlı ilk neobankaları arasında.

NATRIX Blockchain Platform, Natrix, finans sektörüne blockchain teknolojisiyle ilgili sıklıkla karşılaştığı sorunlara ilişkin kurumsal çözümler sunuyor.

PastPay, gelirlerinin büyük kısmını B2B BNPL’den elde eden ve ürün portföyünü SaaS araçlarıyla çeşitlendiren iddialı bir FinTech.

Buraya tıklayarak FinTech Factory LinkedIn hesabını takip edebilir, etkinliğe dair gelişmelerden anbean haberdar olabilirsiniz.