Hepsiburada.com’un yüzde 100 iştiraki olan Hepsipay markası ile işletmelere ödeme çözümleri sunarken müşterilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Şubat 2016’da 6493 numaralı kanun kapsamında Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları lisansını alan Hepsipay Nisan ayı itibariyle internet sitesini devreye soktu. Haziran ayından itibaren ilk müşterileri ile çalışmaya başlayadı.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un yüzde 100 iştiraki olan Hepsipay, hepsiburada.com’un 18 senelik e-ticaret tecrübesinden de faydalanarak güvenli ödeme çözümleri sunuyor. Sektöre yeni giriş yapan Hepsipay, en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamayı hedefliyor.

Hepsipay Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kuloğlu: “Hepsipay’e hem üye olmak hem de satışa başlamak çok kolay. İşletmeler bir gün içinde Hepsipay entegrasyonunu tamamlayarak satışa başlayabiliyor ve ödeme alabiliyorlar. ‘Tek Tıkla Ödeme’, fark yaratan uygulamalarımızdan biri. Müşteriler kart bilgilerini sisteme kaydederek, her alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar girmeden tek tıkla kolayca ödeme yapabiliyor. İşletmeler bizimle anlaştıklarında aslında aynı anda tüm bankalarla anlaşmış oluyorlar. Üyelerimiz için, ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getireceği operasyon maliyetini ve iş yükünü yok ediyoruz. Hepsipay olarak üye işyerlerinin ödemelerini ertesi iş günü yaparak, KOBİ’lerin ödeme ile ilgili en büyük sıkıntısına çözüm getirdik. Bunların yanı sıra pazaryeri ve bayi çözümleri gibi firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz ödeme çözümleri, diğer hizmetlerimiz arasında yer alıyor” açıklamasını yaptı.

Hepsipay kolay kurulumla birlikte mevcut e-ticaret platformları için de hazır entegrasyon sunuyor. Ayrıca Fraud konusunda çözümlerinin gücüne inanıyor.

Hepsipay’e başvurmak veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen işletmeler, www.hepsipay.com üzerinden başvuru formunu doldurabilir veya satis@hepsipay.com adresine e-mail atabilirler.