Dünya Blockchain Forum Keynote 2017 etkinliği 6 Mart’ta Dubai’de yapılacak

Dünya Blockchain Forum Keynote 2017 etkinliği 6 Mart’ta Dubai’de Burj Al Arab’ta düzenlenecek. Ödeme sektöründe tanınan 40’tan fazla ismin konuşmacı olarak katıldığı etkinlik Blockchain alanındaki en yeni gelişmeleri takip edip iş ağlarını genişletmek isteyenler için fırsat sunuyor.

250’nin üzerinde CEO ve üst düzey yöneticinin katılması beklenen etkinlikle ilgili olarak Bitcoin.com’a verdiği demeçte “Dubai, Asya, Afrika ve Avrupa’nın kesiştiği bir nokta ve önemli küresel finansal trafiği yönetmektedir” diyen World Blockchain Forum üyesi Moe Levin sözlerine şöyle devam etti: “Dubai’nin muhteşem liderliği sayesinde, Blockchain teknolojisinin büyük bir fırsat olarak ön plana alındığını ve bu önceliklendirmenin BAE’nin her yerinde olmasının etkilerini görüyoruz.”

Etkinliğin konuşmacılara arasında sektörün önde gelen isimleri, kanaat liderleri ve karar vericiler yer alıyor. Bunlardan bazıları arasında Ekonomik Kalkınma Departmanı Stratejik İşler Genel Müdürü Muhammed Shael Al Saadi, Smart Dubai CEO’su Wesam Lootah, Du CEO’su Osman Sultan, Synechron İnovasyon Sorumlusu David Horton, Blockchain.com’un CEO’su Peter Smith yer alıyor.

6 Martta Dubai’de düzenlenecek olan etkinliği katılım ücreti 795 dolar olarak belirlendi. Etkinlikle ilgili detaylar ve katılım için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.