Bankalararası Kart Merkezi yayınladığı dijital kitapları 1 TL ve fiziksel kitapları 5 TL bağış karşılığında dağıtıyor.

Bankalararası Kart Merkezi bu güne kadar çok çeşitli yayınlara imza atan bir kimliğe sahip. Özellikle finans ve teknoloji ekosistemlerinin ortak kümesinde yer alan FinTech dünyasına yönelik ve Finans dünyasındaki son gelişmeleri ele alan gerek yerel gerekse yabancı yayınların çevirilerinden oluşan büyük bir kütüphane sunuyor.

Bu kütüphane içindeki eserlerin bir kısmı fiziksel baskı olarak sunulurken bir kısmı ise PDF formatında e-kitap olarak internet üzerinden indirilebiliyor. Bu kapsamda özel bir teklif oluşturan BKM internet sitesi üzerinden, BKM Express uygulaması ile çeşitli sosyal yardımlaşma derneklerine, 1 TL bağış yapanlara dijital kitapları hemen, 5 TL bağış yapanlara ise fiziksel kitapları adreslerine gönderiyor.

Fiziksel baskı olarak Chris Skinner’ın Valueweb, Dijital olaraksa Serkan Ünsal’ın yeni yayınlanan Dijital Girişimci için ürün Yönetimi gibi kitaplar gerçekten kaçırılmaması gereken fırsatlar. Dijital kitaplarda doğası gereği bir stok sorunu olmamakla birlikte fiziksel kitapların gönderimleri kitapların baskıları tükenene kadar gerçekleşecek. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz BKM yayınlarına kendi sayfasından, dilerseniz aşağıdaki listeden seçtiğiniz kitaba tıklayarak ulaşabilirsiniz.