Kapital Medya tarafından düzenlenen Digital Age Summit 17 konferansı 3-4 Mayıs 2017 tarihlerinden gerçekleşecek. Dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıların katılacağı programda yer alacak FinTech Özel Semineri Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul içerik ortaklığı ile gerçekleşecek.

Yeni fikirlerin, yeni teknolojilerin ve yeni bakış açılarının bir araya gelmesi ve düşüncelerin paylaşılması içinde bulunduğumuz dijital yaşam çağında büyük öenm taşıyor. Bu çerçevede Kapital Medya her sene Digital Age Summit adını verdiği özel bir konferans seisi düzenliyor.

Bu sene 3-4 MAaıs 2017 tarihlerinde Four Seasons Bosphorus Istanbul otelinde gerçekleşecek olan konferansa 75’in üzerinde konuşmacı katılacak. Bu sene “Digital Humanization” başlığı altında gerçekleşecek konferansın ikinci gününde FinTech ekosistemine özel bir seminer programı gerçekleşecek.

Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul’un içerik ortaklığı ile hazırlanan FinTech Konferansında aşağıdaki program çerçevesinde FinTech ve buna bağlı InsurTech kavramları ile Girişimci Gözüyle FinTech değerlendirmesi ele alınacak.

Konferans katılım ücreti olarak 850 Euro fiyat belirlenmiş olmakla beraber FinTech İstanbul takipçileri için özel bir teklif hazırlandı. Bu teklif kapsamında konferansa bir gün için 200 Euro, iki gün için 350 Euro bedel ile katılınabilecek. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler aşağıda yer alan irtibat bilgileri üzerinden daha detaylı bilgi alabilir ve kayıt olabilirler.