Türkiye’de yayınlanacak interaktif TV yarışması “Herkes Kazanır” için izleyiciler yarışmaya mobil telefonlardan katılırken Joker haklarını Denizbank mobil uygulamaları üzerinden kullanabilecek ve kazandıkları puanları fastPay cüzdanları ile üye işyerlerinde harcayabilecekler.

İletişim ve etkileşim artık mobil çağda yaşamın standart bir parçası haline geldi. Bu noktada bankalar ve finans kurumları müşteri odaklı, başarılı kullanıcı arayüzlerine sahip mobil uygulamalara sahipler. Öte yandan bu uygulamalar ile tüketicilerle daha fazla etkileşim kurmak için yenilikçi projelere de imza atmak gerekiyor. Bu tarz bir uygulama interaktif TV programı “Herkes Kazanır” ve Denizbank işbirliği ile hayat buluyor.

Denizbank Türkiye’nin ilk interaktif yarışması olan Herkes Kazanır’da evinden programı takip eden ve mobil uygulama ile yarışmaya dahil olan herkese kazanma fırsatı sunuyor. Stüdyoda yarışan yarışmacı ile evinde izleyen seyirciye aynı anda kazanma şansı veren yarışmaya katılmak için “Herkes Kazanır” uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek yeterli.

Doğru cevap başına puan kazanmanın mümkün olduğu yarışma kapsamında izleyenler, yanlış cevapladıkları sorularda ise joker hakları ile yarışmaya devam edebiliyorlar. Ekran başında bulunan yarışmacılar DenizBank uygulamalarını yükleyerek ve işlemler yaparak bir önceki soruya yanlış cevap vermiş olsalar bile bir sonraki sorudan itibaren puan kazanmaya devam edebiliyor. Yarışmada kazanılan puanların karşılığı olarak verilen Qapel’ler ise yine DenizBank müşterisi olmadan da kullanılabilen mobil cüzdan uygulaması fastPay ile üye işyerlerinde yapılacak ödemelerde yüzde 30’lara varan indirim fırsatı ve faturasız hatlara TL yükleme imkanı sunuyor.

Yarışmada kazanılan puanların karşılığı olan Qapel’lere “Herkes Kazanır” uygulamasında “Qapel Hesabım”dan, indirimin geçerli olduğu üye işyeri bilgilerine ilişkin detaylara ise www.fastpay.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

DenizBank olarak en yeni teknolojileri müşterileri ve paydaşlarıyla buluşturmaya odaklandıklarını belirten DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik şunları söyledi: “Artık finansal teknoloji alanında yaşanan hızlı gelişmelerin bankacılık sektörü üzerinde etkilerini hissettirmeye başladığı bir dönemdeyiz. Fintech’ler özellikle finans dünyasında büyüyerek varlık gösteriyorlar. Global seviyede değerlendirildiğinde Fintech şirketleri ile bankalar arasında işbirliği alanları genişlemeye başlıyor. Yer aldığımız Türkiye’nin ilk interaktif yarışması olan “Herkes Kazanır”; Banka, Fintech, televizyon, akıllı telefonu olan tüm kullanıcılar, sponsorlar ve üye işyerlerinin hepsini bir araya toplayan bir ekosistem oluşturuyor. Mobil cihaz kullanımının her geçen gün arttığı ülkemizde, “Herkes Kazanır” yarışması mobil deneyimi başından sonuna herkese yaşatacak, yenilikçi bir yarışma. Yenilikleri takip etmekten ziyade, sektöründe ilklere öncülük etmeyi vizyon edinmiş bir kurum olarak, Türkiye’nin ilk interaktif yarışmasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.”