BSH Venture Forum, ev içi inovasyonun haritasını çıkaracak

19 Ağustos 2017
569 Görüntüleme

Ev ve mutfak teknolojilerinde, bağlantılı ürünler alanında değer üreten girişimler, BSH Venture Forum için kayıt yaptırabiliyor.

BSH Home Appliances Group ev sahipliğinde 27-28 Kasım 2017 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan BSH Venture Forum, ev içi teknolojilerde yenilikçi yazılım ve donanım çözümlerini, servisleri ve dijital platformları bir araya getirmeyi hedefliyor.

BSH Grubu’nun mutfak ve ev için inovasyonlara odaklandığı etkinlik için, üç ana başlık altında iş yapan girişimler başvuru yapabiliyor: Sensör sistemleri ve yapay zeka (AI), yeni nesil etkileşim sağlayan bilişsel sistemler ve ev otomasyonu, yeni hazır gıda teknolojileri.

Sensör sistemleri ve yapay zeka

BSH bu başlık altında çeşitli gaz ve materyalleri algılayabilen akıllı sensörler üzerinde çalışan girişimleri, sensör verilerinin birleştirilmesi ve yapay zeka üzerine geliştirilmiş çözümleri arıyor.

Bilişsel sistemler, ev otomasyonu ve yeni nesil etkileşim

Ev uygulamalarını akıllı, bağlantılı, kendi kendine çalışabilir, kendini denetleyen ve dijital olarak kontrol edilebilen hâle getiren yazılım ve donanım çözümleriyle geleneksel beyaz eşyayı yeni nesle taşımayı planlayan BSH, ayrıca dijital asistan, akıllı bilişsel sistemler ve müşteri odaklı dijital servislere de kendini tanıtma imkanı vermeye hazır.

Yeni nesil hazır gıda

BSH’ın bu başlık altında aradığı inovasyon; hazır gıda ve meşrubatın üretimi, dağıtımı, hazırlanması ve tüketimine yönelik her türlü yenilikçi çözümü barındırıyor.

Kayıt olmak isteyen girişimler, 17 Eylül 2017 tarihine kadar bu sayfadan başvuru yapabiliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fosun, İsrailli FinTech The Floor’a yatırım yaptı
FinTech
61 görüntüleme
FinTech
61 görüntüleme

Fosun, İsrailli FinTech The Floor’a yatırım yaptı

Erhan Kahraman - 21 Ağustos 2018

APAC bölgesinde faaliyet gösteren Fosun ve Fosun Hani Securities, İsrailli FinTech inovasyon merkezi The Floor için 5 milyon dolar yatırım…

Bankaların rekabeti, müşteri değerlendirmeleriyle şekillenecek
Bankacılık
98 görüntüleme
Bankacılık
98 görüntüleme

Bankaların rekabeti, müşteri değerlendirmeleriyle şekillenecek

Erhan Kahraman - 20 Ağustos 2018

İngiltere'nin finansal düzenleyicileri CMA ve FCA tarafından yayımlanan yeni raporla birlikte, bankacılık sistemi daha şeffaf hale gelirken, müşteri değerlendirmeleri rekabete…

Capital One’ın ortak kimlik patenti onaylandı
Bankacılık
118 görüntüleme
Bankacılık
118 görüntüleme

Capital One’ın ortak kimlik patenti onaylandı

Erhan Kahraman - 20 Ağustos 2018

Capital One tarafından başvurusu sonuçlandırılan yeni patent, kullanıcıların farklı platformlarda ortak bir kimlik doğrulama sistemi kullanmasını sağlayacak. Blockchain, kimlik doğrulama…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.