Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı finansal organizasyonlarından birisi olacak Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 14 – 15 Kasım 2017 tarihlerinde, “Geleceğimiz İçin Büyüme” odağında gerçekleştirilecek.

Türkiye Sermaye Piyasaları kongresi 2017 yılını en büyük finansal konferanslarından birisi olacak. 14 ve 15 Kasım 2017 tarihlerinde, iki gün boyunca, Wyndham Grand İstanbul Levent otelinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın beklenen katılımı ile birlikte pek çok yerli ve yabancı konuşmacı ve misafir olarak katılacak.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Sermaye Piyasaları Kurumu’nun desteği, Merkezi Kayıt İstanbul, Borsa İstanbul ve Takas İstanbul‘un ana sponsor olduğu ve pek çok sivil toplum örgütünün desteklediği konferans iki güne yayılacak.

İki gün boyunca sürecek etkinliğin ilk gününde Büyüme, Girişimcilik, Sürdürülebilir Finans, Yerli ve Yabancı Kaynaklar, Portföy Yönetimi, Bilgi Paylaşımı, Regülasyonlar, Alt Yapı konularını ele alan oturumlar gerçekleşecek.

Etkinliğin ikinci gününde ise Finans Merkezi Londra’ya Alternatifler, Kredi ve Sermaye Piyasaları, Endüstri 4.0, FinTech, BES, Yatırımcının Korunması, Teknoloji ve Riskler, Halka Açılmaya Karşı Satın Alma, Yatırımcı İlişkileri, Dijital Para, Yeni Neslin Piyasalara Bakışı, Blockchain, İslami Finans ve FinTech ile Sermaye Piyasaları ilişkisini ele alan konuşma ve paneller gerçekleşecek.

Konferansın şu ana kadar netleşen tüm programına ve konuşmacıların bilgisine internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yerli ve yabancı pek çok önemli isme ev sahipliği yapacak olan konferansın web sitesine buradan ulaşabilir ve şimdiden ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.