Impact Fintech ’17 zirvesi, finansın geleceğini tartışacak

20 Ekim 2017
541 Görüntüleme

Impact FinTech ’17 adıyla Polonya’da düzenlenecek olan FinTech zirvesinde dünyanın dört bir yanından konuşmacılar, katılımcılarla finans teknolojilerinin bugününü ve yarınını masaya yatıracak.

Polonya’nın Katowice şehrinde 6-7 Aralık tarihlerinde “Finansın geleceğini şekillendirmek” temasıyla düzenlenecek olan Impact FinTech’17; bankacılık, finans, yeni teknolojiler ve özel sermaye endüstrilerinden binlerce üst düzey yöneticiyi konuk edecek.

Uluslararası FinTech merkezlerinden en başarılı girişimleri Katowice’de bir araya getirerek, farklı pazar oyuncuları arasında fikir alışverişi yapacak bir platform kurmayı amaçlayan Impact FinTech’17 etkinliklerinde, finansal teknoloji dünyasında inovasyonu körükleme hedefi güdülüyor. Etkinliğe katılan FinTech merkezleri ister kendilerini, isterse başarı hikayelerini ana sahnede anlatabiliyor.

Öte yandan, dünyanın çeşitli coğrafyalarından gelip Polonya’da buluşacak olan FinTech girişimleri, düzenlenecek yuvarlak masa oturumları ya da panellerde bir araya gelebiliyor.

İki gün sürecek etkinlikte gündeme gelmesi planlanan konular arasında yapay zeka, veri ve algoritma tabanlı inovasyonlar, bankacılık devrimi ve ödeme sistemleri, siber güvenlik ve yatırımlar gibi FinTech dünyasının son dönemde gündeminden düşmeyen başlıklar yer alıyor. InsurTech, Blockchain ve mobil uygulamalar da etkinliğe katılanların görüşlerini paylaşacağı trendlerden birkaçını oluşturuyor.

Kamu, bankacılık, borsa ve FinTech ekosistemlerinden önemli isimlerin konuşma yapacağı etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon seçenekleri bu sayfada bulunuyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Citi ve HighRadius ortaklığı yapay zekaya odaklanıyor
Bankacılık
81 görüntüleme
Bankacılık
81 görüntüleme

Citi ve HighRadius ortaklığı yapay zekaya odaklanıyor

Erhan Kahraman - 15 Temmuz 2018

Citi’nin hazine ve ticari çözümler birimi, HighRadius’un yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak hizmet portföyünü genişletiyor. Citi, hafta içinde…

Index Ventures teknolojiye 1,65 milyar dolar yatıracak
FinTech
123 görüntüleme
FinTech
123 görüntüleme

Index Ventures teknolojiye 1,65 milyar dolar yatıracak

Erhan Kahraman - 14 Temmuz 2018

Teknoloji girişimlerini destekleyen firmalar arasına katılan Londra merkezli Index Ventures, FinTech girişimlerinin de faydalanacağı 1,65 milyar dolarlık yatırım bütçesi açıkladı.…

Nordnet, yapay zeka Amelia’yı “işten çıkardı”
Bankacılık
145 görüntüleme
Bankacılık
145 görüntüleme

Nordnet, yapay zeka Amelia’yı “işten çıkardı”

Erhan Kahraman - 14 Temmuz 2018

Nordnet'in IPSoft iş birliğiyle geçtiğimiz yıl müşteri ilişkileri süreçlerine dahil ettiği Amelia adlı yapay zeka bekleneni veremeyince işsiz kaldı. İsveç…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.