Impact FinTech ’17 adıyla Polonya’da düzenlenecek olan FinTech zirvesinde dünyanın dört bir yanından konuşmacılar, katılımcılarla finans teknolojilerinin bugününü ve yarınını masaya yatıracak.

Polonya’nın Katowice şehrinde 6-7 Aralık tarihlerinde “Finansın geleceğini şekillendirmek” temasıyla düzenlenecek olan Impact FinTech’17; bankacılık, finans, yeni teknolojiler ve özel sermaye endüstrilerinden binlerce üst düzey yöneticiyi konuk edecek.

Uluslararası FinTech merkezlerinden en başarılı girişimleri Katowice’de bir araya getirerek, farklı pazar oyuncuları arasında fikir alışverişi yapacak bir platform kurmayı amaçlayan Impact FinTech’17 etkinliklerinde, finansal teknoloji dünyasında inovasyonu körükleme hedefi güdülüyor. Etkinliğe katılan FinTech merkezleri ister kendilerini, isterse başarı hikayelerini ana sahnede anlatabiliyor.

Öte yandan, dünyanın çeşitli coğrafyalarından gelip Polonya’da buluşacak olan FinTech girişimleri, düzenlenecek yuvarlak masa oturumları ya da panellerde bir araya gelebiliyor.

İki gün sürecek etkinlikte gündeme gelmesi planlanan konular arasında yapay zeka, veri ve algoritma tabanlı inovasyonlar, bankacılık devrimi ve ödeme sistemleri, siber güvenlik ve yatırımlar gibi FinTech dünyasının son dönemde gündeminden düşmeyen başlıklar yer alıyor. InsurTech, Blockchain ve mobil uygulamalar da etkinliğe katılanların görüşlerini paylaşacağı trendlerden birkaçını oluşturuyor.

Kamu, bankacılık, borsa ve FinTech ekosistemlerinden önemli isimlerin konuşma yapacağı etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon seçenekleri bu sayfada bulunuyor.