Meetup: Asya Fırtınası – Çin FinTech Ekosistemi

5 Şubat 2018
779 Görüntüleme

FinTech İstanbul tarafından gerçekleştirilen düzenli meetup etkinliklerinde bu sefer hızla büyümekte olan Çin FinTech ekosistemi değerlendirilecek.

Güncelleme: Gerçekleşecek olan etkinliğimize gelen kayıtlar ile rekor sürede kontenjanımız doldu ve kayıtları kapatmak durumunda kaldık. Tüm kayıt yaptıranlara ilgileri ve Darüşşafaka’ya gerçekleştirdikleri bağışlar için teşekkür ederiz.

Çin dünyanın en hızlı büyüyen FinTech ekosistemlerinden birisine sahip. Ant Financials, Tencent gibi dev firmaların yanında binlerce irili ufaklı şirket FinTech alanında çözümler ve ürünler geliştiriyor.

Son yıllarda uyguladığı politikalarla teknoloji odaklı başarılı bir ülkeye dönüşen Çin’i ve ülkedeki finans sektörünü yakından tanıyan Manchester Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Ertürk, 12 Şubat FinTech İstanbul buluşmasında bizlerle olacak ve değerli bilgi birikimi ile Çin FinTech ekosistemine dair tüm detayları paylaşacak.

Bu etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki QR kodu, BKM Express mobil uygulaması üzerinden okutup Darüşşafaka’ya 5 TL bağış yapmanız.

Kayıtlar sınırlı sayıda kontenjanın dolması sebebiyle kapanmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Eğer etkinliğe katılmadan bağış yapmak isterseniz BKM Express uygulaması içerisinden menüye girerek “Bağış Yap” seçeneği ile seçtiğiniz STK’ya bağış yapabilirsiniz.

Tarih: 12 Şubat 2018 Pazartesi
Konu: Asya Fırtınası – Çin Ekosistemi
Saat: 18:00 – 20:00
Yer: BKM Akmerkez E3 Blok Kat: 2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
LCV: Kayıtlar Kapanmıştır / Katılım 70 kişi ile sınırlıdır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BKM, Geliştiricilere API Portal ile Destek Veriyor
Açık Bankacılık
15 görüntüleme
Açık Bankacılık
15 görüntüleme

BKM, Geliştiricilere API Portal ile Destek Veriyor

Ahmet Usta - 16 Haziran 2019

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Direktörlerinden Güvenç Akbil, API sistemlerinin gelişimi ve açık bankacılığa etkisi ile BKM'de geliştirdikleri API Portal üzerine…

Haftanın FinTech Gelişmeleri – 16.06.2019
Bankacılık
14 görüntüleme
Bankacılık
14 görüntüleme

Haftanın FinTech Gelişmeleri – 16.06.2019

Okan Yıldız - 16 Haziran 2019

Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Müdürü Okan Yıldız, her hafta bankacılık ve ödeme teknolojileri dünyasında haftanın öne çıkan gelişmelerini Medium…

Visa ve Mastercard Facebook’un kripto parasını destekleyecek
Blockchain
15 görüntüleme
Blockchain
15 görüntüleme

Visa ve Mastercard Facebook’un kripto parasını destekleyecek

Tahsin Özyer - 14 Haziran 2019

Wall Street Journal'ın haberine göre sosyal medya devi Facebook'un henüz piyasaya sürmediği kripto para birimi 3 büyük ödeme şirketinin dikkatini…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.