Meetup: Asya Fırtınası – Çin FinTech Ekosistemi

5 Şubat 2018
732 Görüntüleme

FinTech İstanbul tarafından gerçekleştirilen düzenli meetup etkinliklerinde bu sefer hızla büyümekte olan Çin FinTech ekosistemi değerlendirilecek.

Güncelleme: Gerçekleşecek olan etkinliğimize gelen kayıtlar ile rekor sürede kontenjanımız doldu ve kayıtları kapatmak durumunda kaldık. Tüm kayıt yaptıranlara ilgileri ve Darüşşafaka’ya gerçekleştirdikleri bağışlar için teşekkür ederiz.

Çin dünyanın en hızlı büyüyen FinTech ekosistemlerinden birisine sahip. Ant Financials, Tencent gibi dev firmaların yanında binlerce irili ufaklı şirket FinTech alanında çözümler ve ürünler geliştiriyor.

Son yıllarda uyguladığı politikalarla teknoloji odaklı başarılı bir ülkeye dönüşen Çin’i ve ülkedeki finans sektörünü yakından tanıyan Manchester Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Ertürk, 12 Şubat FinTech İstanbul buluşmasında bizlerle olacak ve değerli bilgi birikimi ile Çin FinTech ekosistemine dair tüm detayları paylaşacak.

Bu etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki QR kodu, BKM Express mobil uygulaması üzerinden okutup Darüşşafaka’ya 5 TL bağış yapmanız.

Kayıtlar sınırlı sayıda kontenjanın dolması sebebiyle kapanmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Eğer etkinliğe katılmadan bağış yapmak isterseniz BKM Express uygulaması içerisinden menüye girerek “Bağış Yap” seçeneği ile seçtiğiniz STK’ya bağış yapabilirsiniz.

Tarih: 12 Şubat 2018 Pazartesi
Konu: Asya Fırtınası – Çin Ekosistemi
Saat: 18:00 – 20:00
Yer: BKM Akmerkez E3 Blok Kat: 2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
LCV: Kayıtlar Kapanmıştır / Katılım 70 kişi ile sınırlıdır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mastercard “açık bankacılık merkezi” için FinTech girişimi ile anlaştı
Haber
7 görüntüleme
Haber
7 görüntüleme

Mastercard “açık bankacılık merkezi” için FinTech girişimi ile anlaştı

yazar05 - 19 Şubat 2019

Visa ve JPMorgan'ın olduğu gibi Mastercard'da yeni finansal teknolojiler geliştirmenin peşinde. Ödeme dünyasının devi 'açık bankacılık merkezi için FinTech girişimiyle…

Video Röportaj: Emre Sayın, Fcase Kurucu Ortağı
Video
17 görüntüleme
Video
17 görüntüleme

Video Röportaj: Emre Sayın, Fcase Kurucu Ortağı

Ahmet Usta - 18 Şubat 2019

Finovate Europe 2019'a katılan Fcase'i ziyaret ederek şirketin kurucu ortağı Emre Sayın ile şirketlerini ve çözüm sundukları konuları konuştuk. https://youtu.be/jKkSXl8UOsI

Oracle Blockchain Platformu sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak
Genel
16 görüntüleme
Genel
16 görüntüleme

Oracle Blockchain Platformu sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak

yazar05 - 18 Şubat 2019

Çekya merkezli FinTech girişimi SDK.finance, Oracle Blockchain Platformu'nu kullanarak ödeme endüstrisini değiştirmeyi hedefliyor. SDK.finance, Oracle Blockchain Platformu'nu bankalar ve finans…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.