Meetup: Asya Fırtınası – Çin FinTech Ekosistemi

5 Şubat 2018
665 Görüntüleme

FinTech İstanbul tarafından gerçekleştirilen düzenli meetup etkinliklerinde bu sefer hızla büyümekte olan Çin FinTech ekosistemi değerlendirilecek.

Güncelleme: Gerçekleşecek olan etkinliğimize gelen kayıtlar ile rekor sürede kontenjanımız doldu ve kayıtları kapatmak durumunda kaldık. Tüm kayıt yaptıranlara ilgileri ve Darüşşafaka’ya gerçekleştirdikleri bağışlar için teşekkür ederiz.

Çin dünyanın en hızlı büyüyen FinTech ekosistemlerinden birisine sahip. Ant Financials, Tencent gibi dev firmaların yanında binlerce irili ufaklı şirket FinTech alanında çözümler ve ürünler geliştiriyor.

Son yıllarda uyguladığı politikalarla teknoloji odaklı başarılı bir ülkeye dönüşen Çin’i ve ülkedeki finans sektörünü yakından tanıyan Manchester Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Ertürk, 12 Şubat FinTech İstanbul buluşmasında bizlerle olacak ve değerli bilgi birikimi ile Çin FinTech ekosistemine dair tüm detayları paylaşacak.

Bu etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki QR kodu, BKM Express mobil uygulaması üzerinden okutup Darüşşafaka’ya 5 TL bağış yapmanız.

Kayıtlar sınırlı sayıda kontenjanın dolması sebebiyle kapanmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Eğer etkinliğe katılmadan bağış yapmak isterseniz BKM Express uygulaması içerisinden menüye girerek “Bağış Yap” seçeneği ile seçtiğiniz STK’ya bağış yapabilirsiniz.

Tarih: 12 Şubat 2018 Pazartesi
Konu: Asya Fırtınası – Çin Ekosistemi
Saat: 18:00 – 20:00
Yer: BKM Akmerkez E3 Blok Kat: 2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
LCV: Kayıtlar Kapanmıştır / Katılım 70 kişi ile sınırlıdır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Facebook ve Google yeni bankanız olabilir
Genel
36 görüntüleme
Genel
36 görüntüleme

Facebook ve Google yeni bankanız olabilir

yazar05 - 22 Ekim 2018

Büyük teknoloji şirketleri, bankalara bakış açısını değiştirerek bilinen bankacılık sürecini tamamen değiştirebilirler mi? Henüz bu sorunun cevabı bilinmesi bile ödemeler…

Video Röportaj: Denis Duliçi – Akaunting Kurucu Ortağı
Röportaj
49 görüntüleme
Röportaj
49 görüntüleme

Video Röportaj: Denis Duliçi – Akaunting Kurucu Ortağı

yazar05 - 22 Ekim 2018

Lonca Mezuniyet Gününde bir FinTech girişimi olarak sunduğu çözümlerle dikkat çeken Akaunting'in kurucu ortağı Denis Duliçi ile Akaunting'i ve Türkiye'deki…

AXA yeni fon yapılanmasıyla FinTech’e yöneliyor
FinTech
44 görüntüleme
FinTech
44 görüntüleme

AXA yeni fon yapılanmasıyla FinTech’e yöneliyor

Erhan Kahraman - 22 Ekim 2018

AXA Investment Managers, Framlington Finansal fonunu FinTech odaklı yatırımlar yapacak şekilde yeniden organize ediyor. Otuz yıla yakın geçmişi bulunan 55…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.