Bankalararası Kart Merkezi ve Oliver Wyman tarafından hazırlanan, Müşteri gözüyle dijitalleşme ve Dijitalleşme yolunda atılması gereken öncelikli adımları anlatan rapor önemli veriler ve öneriler içeriyor.

Dijitalleşme artık yöneticilerin ve şirketlerin en önemli gündem başlıklarından birisi. Ancak dijitalleşmeyi anlamak ve etkin bir şekilde hayata geçirmek kelimenin kendisini kullanmak kadar kolay değil.

Bankacılık ekosistemi özelinde hazırlanan “Müşteri Gözüyle Dijitalleşme” raporu öncelikle müşteri açısından dijitalleşme beklentisinin neler gerektirdiğini okuyucuya sunuyor. Akabinde dijitalleşme için gereksinimler, sürecin yönetilmesi ve değerlendirilmesine yönelik kısa başlıklar ve ipuçları ile dijitalleşmeye giden yolda bir rehber niteliğinde etkili ve değerli bilgiler sunuyor.

Raporu indirmek için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • BKM Express mobil uygulamasını indirin,
  • BKM Express’e kayıt olun ve kredi kartınızı ekleyin,
  • Uygulama içerisinde yer alan “QR ile Öde” seçeneğinden aşağıda yer alan QR kodu okutarak veya doğrudan QR koda tıklayarak AÇEV’e dilediğiniz tutarda bağışınızı gerçekleştirin,
  • Bağış işleminiz tamamlandıktan sonra kitap BKM Express’e kayıtlı e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir. Keyifli okumalar dileriz!

ow_logolu