FinTech İstanbul tarafından gerçekleştirilen düzenli meetup etkinliklerinde bu sefer, R3 Blockchain Konsorsiyumunu misafir edeceğiz.

Blockchain tüm dünyada fırtınalar estiren bir teknoloji ve bu teknoloji ile alakalı pek çok birlik, organizasyon ve yapı kuruluyor. Bunlardan bir tanesi de ABD Merkezli R3 şirketinin liderliğinde kurulan R3 Blockchain Konsorsiyumu.

R3 Blockchain Konsorsiyumu temsilcilerinin İstanbul’a gerçekleştireceği ziyaretleri vesilesi ile Bankalararası Kart Merkezi ev sahipliğinde, FinTech İstanbul yeni bir etkinliğe imza atarak ekosistemimizdeki oyuncuları bu önemli misafirler ile bir araya getirecek.

R3, 200’den fazla banka, finans kurumu, düzenleyici, ticaret birliği, profesyonel hizmet şirketi ve teknoloji şirketi ağı üyesiyle birlikte kendi protokolleri Corda üzerinde dünyanın çeşitli yerlerinde çok farklı konseptlerde blockchain projeleri yapan bir yazılım firmasıdır.

R3 yöneticilerinden Clive Cook, hem kendilerini hem de yürüttükleri farklı blockchain projeleri hakkında bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Bu etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey davetiyedeki QR kodunu, BKM Express mobil uygulaması üzerinden okutup KAÇUV’a 5 TL bağış yapmanız ve ardından isil@fintechistanbul.org adresine e-posta ile bilgi vermeniz.

Tarih: 9 Mayıs 2018 Çarşamba
Konu: R3 Blockchain Konsorsiyumu
Saat: 16:30 – 18:30
Yer: BKM Akmerkez E3 Blok Kat: 2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
LCV: isil@fintechistanbul.org  / Katılım 70 kişi ile sınırlıdır.