Galileo, Sutton Bank ile iş birliği yaptı

10 Ağustos 2018
248 Görüntüleme

ABD merkezli bir ödeme işlemcisi ve program yönetimi firması olan Galileo, bu hafta yaptığı açıklamada, Sutton Bank ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Sutton Bank ön ödemeli tekliflerini genişletmek için Galileo’nun ödeme işleme platformunu seçti. Galileo, bu ortaklığın, Sutton Bank’ın açık döngü ön ödemeli kart seçeneklerini genişleteceğini ifade etti. Galileo’nun platformu Visa, Mastercard ve Discover için özelleştirilmiş açık döngü ön ödemeli kartları destekliyor.

Galileo iş ortakları, müşterilerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş parametreler ve ücret ayarları oluşturabiliyor. Galileo’nun sunduğu API’ler sayesinde kartlar gerçek zamanlı olarak oluşturuluyor ve finanse edilebiliyor. Bu API’ler aracılığıyla, ortaklar tüm açık kartlı kart işlemlerinde gerçek zamanlı raporlama da alabilir. Sutton Bank ve Galileo’nun dolandırıcılıkla mücadele alanındaki yeteneklerini birleştirmek, iş ortakları ve programlar için önemli bir katma değer sağlıyor.

Ön ödemeli kart alanında sinerji oluşturulacak

Galileo Processing Kurucusu ve CEO’su Clay Wilkes, Galileo platformuna geçişle birlikte, Sutton Bank ve müşterilerinin platformun esnek, yenilikçi teknolojisinden ve yaklaşık 20 yıllık kanıtlanmış deneyimlerinden yararlanacaklarını belirtti.

Sutton Bank Ödemelerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Lewis ise bankanın Galileo iş birliğiyle müşterilerine sundukları özellikleri genişleteceklerini kaydetti ve ekledi: “Galileo’nun ödeme işleme platformu ve bizim ön ödemeleri kart çıkarmadaki güçlü geçmişimiz, sunduğumuz çözümlerdeki hız, ölçek, esneklik, dolandırıcılıkla mücadele ve BSA uyumluluğu gibi ihtiyaçları uçtan uca karşılıyor.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gobaba, Türkiye’deki ilk lisanslı kripto para borsası oldu
Haber
Haber

Gobaba, Türkiye’deki ilk lisanslı kripto para borsası oldu

yazar05 - 16 Şubat 2019

Türkiye’deki kripto para kullanıcılarına özel çözümler sunan Londra merkezli kripto para borsası Gobaba, Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsaları arasından…

Finovate Europe 2019’da öne çıkan trendler ve FinTech dünyasının değişen yüzü
Bankacılık
12 görüntüleme
Bankacılık
12 görüntüleme

Finovate Europe 2019’da öne çıkan trendler ve FinTech dünyasının değişen yüzü

Ahmet Usta - 15 Şubat 2019

Finovate Europe 2019’da dinlediğimiz 64 FinTech şirketinin ortak özelliği değişen koşullara hızla uyum sağlamaları. Öte yandan değişen sadece koşullar değil.…

Visa, Fintech Fast-Track programını CEMEA bölgesine genişletiyor
FinTech
14 görüntüleme
FinTech
14 görüntüleme

Visa, Fintech Fast-Track programını CEMEA bölgesine genişletiyor

Ahmet Usta - 15 Şubat 2019

Visa yaptığı bir açıklamayala Fintech Fast-Track Programını, gelecek nesil dijital ödeme çözümlerini geliştirme çabalarının bir parçası olarak, Orta ve Doğu…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.