Galileo, Sutton Bank ile iş birliği yaptı

10 Ağustos 2018
221 Görüntüleme

ABD merkezli bir ödeme işlemcisi ve program yönetimi firması olan Galileo, bu hafta yaptığı açıklamada, Sutton Bank ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Sutton Bank ön ödemeli tekliflerini genişletmek için Galileo’nun ödeme işleme platformunu seçti. Galileo, bu ortaklığın, Sutton Bank’ın açık döngü ön ödemeli kart seçeneklerini genişleteceğini ifade etti. Galileo’nun platformu Visa, Mastercard ve Discover için özelleştirilmiş açık döngü ön ödemeli kartları destekliyor.

Galileo iş ortakları, müşterilerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş parametreler ve ücret ayarları oluşturabiliyor. Galileo’nun sunduğu API’ler sayesinde kartlar gerçek zamanlı olarak oluşturuluyor ve finanse edilebiliyor. Bu API’ler aracılığıyla, ortaklar tüm açık kartlı kart işlemlerinde gerçek zamanlı raporlama da alabilir. Sutton Bank ve Galileo’nun dolandırıcılıkla mücadele alanındaki yeteneklerini birleştirmek, iş ortakları ve programlar için önemli bir katma değer sağlıyor.

Ön ödemeli kart alanında sinerji oluşturulacak

Galileo Processing Kurucusu ve CEO’su Clay Wilkes, Galileo platformuna geçişle birlikte, Sutton Bank ve müşterilerinin platformun esnek, yenilikçi teknolojisinden ve yaklaşık 20 yıllık kanıtlanmış deneyimlerinden yararlanacaklarını belirtti.

Sutton Bank Ödemelerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Lewis ise bankanın Galileo iş birliğiyle müşterilerine sundukları özellikleri genişleteceklerini kaydetti ve ekledi: “Galileo’nun ödeme işleme platformu ve bizim ön ödemeleri kart çıkarmadaki güçlü geçmişimiz, sunduğumuz çözümlerdeki hız, ölçek, esneklik, dolandırıcılıkla mücadele ve BSA uyumluluğu gibi ihtiyaçları uçtan uca karşılıyor.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CVVC,  Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı
Blockchain
9 görüntüleme
Blockchain
9 görüntüleme

CVVC, Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı

yazar05 - 11 Aralık 2018

İsviçre blockchain ekosisteminin önde gelen yatırımcı ve  danışmanları tarafından Zug’da kurulan Crypto Valley Venture Capitals- CVVC, blockchain girişimcileri için bir…

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı
Bankacılık
13 görüntüleme
Bankacılık
13 görüntüleme

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı

Erhan Kahraman - 11 Aralık 2018

Garmin ve Yandex’i bir araya getiren anlaşmayla birlikte, dijital ödeme noktasında yepyeni bir hizmet kullanıcılara sunuldu. Yandex.Money fiziksel veya sanal…

Kanada’da ‘şehre özel’ dijital para
Bitcoin
10 görüntüleme
Bitcoin
10 görüntüleme

Kanada’da ‘şehre özel’ dijital para

Melih Çelik - 11 Aralık 2018

Kanada’nın Calgary kenti yönetimi, yerel ekonomiyi güçlendirmek için dijital para çıkartma hazırlığında. Kripto para dünyasının sevdiği, bu sektöre destek olan…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.