Q2, Cloud Lending Solutions’ı bünyesine kattı

11 Ağustos 2018
190 Görüntüleme

Dijital bankacılık çözümleriyle öne çıkan Q2 Holdings, müşterilerine daha verimli bir kredi alanı sağlamak için  Cloud Lending’i bünyesine kattı.

Finansal kurumlar için güvenli ve deneyim odaklı dijital bankacılık çözümleri sunan Q2 Holdings, uçtan uca kredi ve kiralama hizmetleri için entegre servisler sunan Cloud Lending’i satın aldığını duyurdu.

Cloud Lending sahip olduğu platformları sayesinde, borç verenlerin daha fazla kredi kapatmasına, daha fazla gelir elde etmesine ve kredi süreci boyunca borçlulara daha iyi bir deneyim sunmasına yardımcı oluyor.

Q2 Holding müşterileri dünya genelinde çok daha fazla müşteriye ulaşabilecekler

Q2 Holdings CEO’su Matt Flake’in anlaşma üzerine yaptığı açıklamaya göre, Cloud Lending sayesinde, Q2’ye bağlı finans kurumları, borç verme portföylerini daha etkin bir şekilde yönetip, geliştirebilecekler.

“Dijital kredilendirme için önemli bir pazar fırsatı bulunuyor. Cloud Lending’in yetenekli ekibinin ve onların yeni nesil teknoloji çözümlerinin şirketimize eklenmesi, Q2’nin mevcut pazarlardaki ayak izini genişletmesine ve yeni pazarlara açılmasına yardımcı olacak.”

Cloud Lending CEO’su Snehal Fulzele ise, şirketlerinin Q2 Holdings’in ölçeği, altyapısı ve kaynaklarından yararlanabileceğini ifade etti. “Bu ortaklıkla beraber, kredi sağlayıcı kurumlar, dünya genelinde daha fazla kişi ve işletme için kredi fırsatları sunabilecekler.”

Satın alma işlemi, hem Q2 hem de Cloud Lending’in yönetim kurulları tarafından onaylanmış durumda. 2018’in dördüncü çeyreğinde satın alma işleminin tamamlanması ve Cloud Lending’in Q2 bünyesine geçmesi bekleniyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fosun, İsrailli FinTech The Floor’a yatırım yaptı
FinTech
157 görüntüleme
FinTech
157 görüntüleme

Fosun, İsrailli FinTech The Floor’a yatırım yaptı

Erhan Kahraman - 21 Ağustos 2018

APAC bölgesinde faaliyet gösteren Fosun ve Fosun Hani Securities, İsrailli FinTech inovasyon merkezi The Floor için 5 milyon dolar yatırım…

Bankaların rekabeti, müşteri değerlendirmeleriyle şekillenecek
Bankacılık
111 görüntüleme
Bankacılık
111 görüntüleme

Bankaların rekabeti, müşteri değerlendirmeleriyle şekillenecek

Erhan Kahraman - 20 Ağustos 2018

İngiltere'nin finansal düzenleyicileri CMA ve FCA tarafından yayımlanan yeni raporla birlikte, bankacılık sistemi daha şeffaf hale gelirken, müşteri değerlendirmeleri rekabete…

Capital One’ın ortak kimlik patenti onaylandı
Bankacılık
129 görüntüleme
Bankacılık
129 görüntüleme

Capital One’ın ortak kimlik patenti onaylandı

Erhan Kahraman - 20 Ağustos 2018

Capital One tarafından başvurusu sonuçlandırılan yeni patent, kullanıcıların farklı platformlarda ortak bir kimlik doğrulama sistemi kullanmasını sağlayacak. Blockchain, kimlik doğrulama…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.