Q2, Cloud Lending Solutions’ı bünyesine kattı

11 Ağustos 2018
298 Görüntüleme

Dijital bankacılık çözümleriyle öne çıkan Q2 Holdings, müşterilerine daha verimli bir kredi alanı sağlamak için  Cloud Lending’i bünyesine kattı.

Finansal kurumlar için güvenli ve deneyim odaklı dijital bankacılık çözümleri sunan Q2 Holdings, uçtan uca kredi ve kiralama hizmetleri için entegre servisler sunan Cloud Lending’i satın aldığını duyurdu.

Cloud Lending sahip olduğu platformları sayesinde, borç verenlerin daha fazla kredi kapatmasına, daha fazla gelir elde etmesine ve kredi süreci boyunca borçlulara daha iyi bir deneyim sunmasına yardımcı oluyor.

Q2 Holding müşterileri dünya genelinde çok daha fazla müşteriye ulaşabilecekler

Q2 Holdings CEO’su Matt Flake’in anlaşma üzerine yaptığı açıklamaya göre, Cloud Lending sayesinde, Q2’ye bağlı finans kurumları, borç verme portföylerini daha etkin bir şekilde yönetip, geliştirebilecekler.

“Dijital kredilendirme için önemli bir pazar fırsatı bulunuyor. Cloud Lending’in yetenekli ekibinin ve onların yeni nesil teknoloji çözümlerinin şirketimize eklenmesi, Q2’nin mevcut pazarlardaki ayak izini genişletmesine ve yeni pazarlara açılmasına yardımcı olacak.”

Cloud Lending CEO’su Snehal Fulzele ise, şirketlerinin Q2 Holdings’in ölçeği, altyapısı ve kaynaklarından yararlanabileceğini ifade etti. “Bu ortaklıkla beraber, kredi sağlayıcı kurumlar, dünya genelinde daha fazla kişi ve işletme için kredi fırsatları sunabilecekler.”

Satın alma işlemi, hem Q2 hem de Cloud Lending’in yönetim kurulları tarafından onaylanmış durumda. 2018’in dördüncü çeyreğinde satın alma işleminin tamamlanması ve Cloud Lending’in Q2 bünyesine geçmesi bekleniyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yabancı yatırımcılar, yerli projeleri değerlendirdi
Blockchain
4 görüntüleme
Blockchain
4 görüntüleme

Yabancı yatırımcılar, yerli projeleri değerlendirdi

Erhan Kahraman - 12 Aralık 2018

Türkiye'de ilk kez Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi destekleriyle İstanbul'da düzenlenen Badeer İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları…

CVVC,  Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı
Blockchain
10 görüntüleme
Blockchain
10 görüntüleme

CVVC, Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı

yazar05 - 11 Aralık 2018

İsviçre blockchain ekosisteminin önde gelen yatırımcı ve  danışmanları tarafından Zug’da kurulan Crypto Valley Venture Capitals- CVVC, blockchain girişimcileri için bir…

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı
Bankacılık
14 görüntüleme
Bankacılık
14 görüntüleme

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı

Erhan Kahraman - 11 Aralık 2018

Garmin ve Yandex’i bir araya getiren anlaşmayla birlikte, dijital ödeme noktasında yepyeni bir hizmet kullanıcılara sunuldu. Yandex.Money fiziksel veya sanal…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.