Credit Karma, sigorta karşılaştırması sunacak

4 Ekim 2018
242 Görüntüleme

Credit Karma geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Online Vehicle Centre üzerine, kullanıcıların sigortalarını karşılaştırabileceği bir InsurTech aracı ekliyor.

Finans sağlığı şirketi Credit Karma, geliştirmekte olduğu sigorta karşılaştırma aracı hakkında ilk bilgileri verdi. California ve Texas’taki üyeler, diğer üyelerle araba sigortası için ne kadar para ödediklerini kolayca karşılaştırabilecek.

Credit Karma bu hamlesiyle, üyelerin otomatik sigorta avantajlarından yararlanarak en doğru kararı vermelerini istiyor. Çünkü Amerika’da her yıl araç sigortasına 21 milyon dolar fazladan para ödeniyor.

Kullanıcılar sigorta için ödedikleri parayı karşılaştıracak

Hazırlanan bu yeni araç, Credit Karma’nın geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürdüğü Online Vehicle Centre üzerine entegre edildi. Şirketin araç merkezi, sürücü ve araç verilerini kullanarak, kullanıcıların araçlarıyla ilgili her şeyi (özellikle mali konular) düzenlemelerini sağlıyor.

Credit Karma’nın toplam müşteri sayısının yüzde 8’i, yani 8 milyondan fazla üye, araç bilgilerini platform ile senkronize etti. Online Vehicle Centre’a eklenen yeni araç, veriyi direkt olarak Motorlu Taşıtlar Dairesi üzerinden alıyor. Geleneksel sigorta karşılaştırmalarından farklı olarak, Credit Karma gerçek zamanlı olarak bu bilgileri sağlayabiliyor.

San Francisco merkezli şirket, yeni sigorta karşılaştırma aracını California ve Texas’ta test ettikten sonra, önümüzdeki aylarda diğer eyaletlerde de kullanıma açacak.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi
Video
16 görüntüleme
Video
16 görüntüleme

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi

yazar05 - 23 Ocak 2019

Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko, BKM 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı sonrası geçtiğimiz yılın kartlı ödemeler adına nasıl geçtiğini…

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı
Haber
15 görüntüleme
Haber
15 görüntüleme

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı

Melih Çelik - 23 Ocak 2019

Devlet destekli sınır ötesi ödemelerde kripto para kullanımı Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan arasında başladı. Kripto paralara yönelik farklı…

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor
Haber
18 görüntüleme
Haber
18 görüntüleme

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor

yazar05 - 23 Ocak 2019

İngiliz Kilisesi, kilise cemaatinin nakit para yerine kartlarıyla veya telefonlarıyla bağış yapmalarını sağlayacak bir “dijital bağış kutusu” uygulamasını denemek için…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.