TEB Özel, International Finance Awards 2018’de ödüllendirildi

5 Aralık 2018
50 Görüntüleme

Finans ve iş analizi alanında İngiltere’de yayımlanan International Finance Dergisi’nin her yıl alanında başarılı kurumları ödüllendirdiği Uluslararası Finans Ödülleri’nde TEB Özel Bankacılık “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünün sahibi oldu.

2018 yılında, uluslararası finans alanında çeşitli organizasyonlar tarafından tüketicilere sunduğu hizmetler için ödüllendirilen TEB Özel Bankacılık, yeni bir ödül daha aldı. İngiltere’nin önde gelen finans ve iş analizi yayınlarından olan International Finance Dergisi’nin düzenlediği International Finance Awards’ta (Uluslararası Finans Ödülleri) 2018 yılının “En Yenilikçi Özel Bankacılık Ödülü” TEB Özel Bankacılık’a verildi.

TEB Özel Bankacılık olarak Türkiye’nin ilk özel bankacılık hizmeti veren bankalarından biri olduğunun altını çizen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Türkiye’de özel bankacılığın kurucusu ve ilk uygulayıcısıyız. Varlık yönetimi alanındaki uzmanlığımızla, bankacılık ve finansman işlemlerinde müşterilerimize uzun vadeli ve varlığa değer katan çözümler sunuyor, her geçen gün hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etmekten ve çalışmalarımızın ödülle takdir edilmesinden gurur duyuyoruz” dedi.

En Yenilikçi Özel Bankacılık Ödülü’ne sahip olmanın altında büyük bir özveri ve çalışma olduğunun altını çizen Mendi, “Yenilikçi iş fikrine sahip girişimciler ve onları desteleyen melek yatırımcılar yeni bir ekosistem yarattı. Biz de TEB Özel Melek Yatırım Platformu ve TEB Özel Yatırımcı Kulübü ile bu alanda desteğimizi düzenli olarak sürdürüyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla farkındalığı artan sosyal girişimcilik kavramına yönelik de yeni bir çalışma başlattık. Bu konuda dünyanın ilk ve en geniş sosyal girişimci ağı Ashoka işbirliğiyle ‘Fark Yaratan Yatırımlar’ etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinliklerde sosyal girişimleri potansiyel yatırımcılarla bir araya getirerek sürdürülebilir iş modellerinin desteklenmesi için çalışıyoruz” diye konuştu.

“Bunun yanı sıra müşterilerimize dijital ortamlardan ulaşarak, onlara farklı kanallardan hizmet sunmak ve değer yaratmak üzere sektörde ilk olan birçok platform ve uygulamayı hayata geçirdik” diyen Mendi, şöyle devam etti: “TEB Özel müşterileri arasında kapalı ve özel bir network oluşturan, fikir paylaşımları, genel piyasa değerlendirmeleri, özel etkinlikler ve ilgi alanlarına yönelik değerli bilgilere ulaşılabilen TEB Özel Network, sanat eserleri ve koleksiyonların paylaşılabildiği TEB Özel Dijital Müze bunlardan sadece birkaçı. Tüm bu dijital çalışmalardaki en büyük hedefimiz TEB Özel Bankacılık müşterileri için güvenli, pratik ve çağın dijital gereksinimleri ile paralel ürünleri hızla sunmak. Bu alanda Robo Advisory, dijital portföy görüntüleme ve yönetimi gibi bir çok proje için de çalışmalarımız devam ediyor. Burada hem TEB olarak dijital alandaki tecrübemizi hem de ortağımız BNP Paribas’ın Wealth Management alanında dünyadaki diğer tecrübelerini bir potada eritip en iyi servisi sunmayı hedefliyoruz.”

International Finance Awards en başarılıları ödüllendiriyor

TEB Özel’in “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünü aldığı International Finance Awards, kurumların uluslararası bir platformda endüstri yeteneklerini, liderlik becerilerini, endüstri net değerlerini ve kabiliyetlerini ayırt etmek için veriliyor. Bu ödüllere başta Orta Doğu, Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere finans, bankacılık, varlık yönetimi, aracılık, sigorta, enerji, petrol ve gaz, lojistik ve kamu hizmetleri alanlarında C düzeyinde yöneticiler ve üst düzey yönetim temsilcileri katılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FT Partners 2018 yılı FinTech analizini yayınladı
FinTech
8 görüntüleme
FinTech
8 görüntüleme

FT Partners 2018 yılı FinTech analizini yayınladı

Ahmet Usta - 22 Şubat 2019

"FT Partners 2018 Annual FinTech Almanac" başlığı ile yayınlanan 174 sayfalık analiz, 33 binden fazla FinTech şirketi, 10 binden fazla…

Allianz X InsurTech’ler için yatırım bütçesini artırdı
Haber
12 görüntüleme
Haber
12 görüntüleme

Allianz X InsurTech’ler için yatırım bütçesini artırdı

yazar05 - 22 Şubat 2019

Allianz Group’un dijital yatırım birimi olan Allianz X, sigorta ve varlık yönetimi ile ilgili olan dijital şirketlere yönelik yatırım bütçesini…

AB Parlamentosu sınır ötesi ödemeler için yeni kararlar aldı
Haber
15 görüntüleme
Haber
15 görüntüleme

AB Parlamentosu sınır ötesi ödemeler için yeni kararlar aldı

yazar05 - 22 Şubat 2019

AB Parlamentosu, euro bölgesinde olan ve olmayan bankalar yapılacak sınır ötesi ödemelerin ücretini düşürecek yeni kararlar aldı. Büyük bir çoğunlukla…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.