Paris FinTech Forum’da bir Türk girişimi: Gobaba

30 Ocak 2019
154 Görüntüleme

Çeşitli FinTech girişimlerine imza atan Anıl Uzun tarafından kurulan Gobaba, ürünlerini tanıtmak üzere, Paris FinTech Forum 2019’da yer aldı.

FinTech alanındaki alanındaki yetenekli ve istekli girişimcilere destek olmak için Anıl Uzun tarafından daha önce kurulan Gobaba Venturesdanışmanlar kurulu ve yönetim ekibi, özellikle finans alanındaki teknoloji uygulamalarındaki birikimleri sayesinde, girişimlerin değer üreten ve kullanıcıları ile faydalı ilişkiler kurmasını sağlayan iş modelleri kurmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Anıl Uzun’un bir diğer FinTech girişimi ise merkezi Londra’da bulunan kripto para borsası Gobaba.com. Şirket, Türkiye’de ve İngiltere‘deki ofislerinde yer alan yaklaşık 30 kişilik bir ekiple yönetiliyor.

Türkiye pazarındaki kullanıcılara özel çözümler sağlamayı hedefleyen Gobaba.com, Türk Lirası ile 13 farklı kripto para satın alma seçeneği sunuyor. Buna ek olarak BTC, ETH ve USDT tahtalarında 30’u aşkın kripto para ile emir girerek işlem yapma şansı veriyor.

Gobaba’da Türkiye’deki kullanıcılar için birçok banka, kredi kartı ve alternatif ödeme yöntemi ile para yatırma ve para çekme seçeneği var. Ayrıca, Gobaba’nın müşteri destek ekipleri 7/24 kullanıcılara Türkçe hizmet veriyor. Şirketin işletmeler için sunduğu çözümü ise kripto para birimleri ile satış ve tahsilat yapılmasını mümkün kılıyor.

29-30 Ocak tarihlerinde Paris’te gerçekleşen Paris Fintech Forum’a bu sene ilk kez katılan Gobaba ekibi, iş yerleri ve internetten ödeme alan işletmeler için özel olarak geliştirdikleri Kripto POS ve kripto ödeme ürünlerini tanıtıyor.

Gobaba’nın iş yerleri için geliştirdiği kripto ile ödeme ürünleri ile ilgili detaylı bilgiyi gobaba.com adresinde bulabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çevrimiçi ödeme dünyasında bir kahraman: 3D Secure 2.0
FinTech
12 görüntüleme
FinTech
12 görüntüleme

Çevrimiçi ödeme dünyasında bir kahraman: 3D Secure 2.0

Tahsin Özyer - 24 Haziran 2019

Finartz, Medium'da 3D ödemenin ne olduğunu, neden ortaya çıktığını ve 3D Secure 2.0'ı anlatan bir makale yayınladı. Okuyucularımıza aktarıyoruz. Çevrimiçi…

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 24 Haziran 2019
Newsletter
11 görüntüleme
Newsletter
11 görüntüleme

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 24 Haziran 2019

Ahmet Usta - 24 Haziran 2019

FinTech Ekosisteminden Öne Çıkan Başlıklar Geçen haftanın öne çıkan FinTech içerikleri ile karşınızdayız. BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko yazdı:…

Haftanın FinTech Gelişmeleri – 23.06.2019
Bankacılık
13 görüntüleme
Bankacılık
13 görüntüleme

Haftanın FinTech Gelişmeleri – 23.06.2019

Okan Yıldız - 23 Haziran 2019

Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Müdürü Okan Yıldız, her hafta bankacılık ve ödeme teknolojileri dünyasında haftanın öne çıkan gelişmelerini Medium…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.