Paris FinTech Forum’da bir Türk girişimi: Gobaba

30 Ocak 2019
113 Görüntüleme

Çeşitli FinTech girişimlerine imza atan Anıl Uzun tarafından kurulan Gobaba, ürünlerini tanıtmak üzere, Paris FinTech Forum 2019’da yer aldı.

FinTech alanındaki alanındaki yetenekli ve istekli girişimcilere destek olmak için Anıl Uzun tarafından daha önce kurulan Gobaba Venturesdanışmanlar kurulu ve yönetim ekibi, özellikle finans alanındaki teknoloji uygulamalarındaki birikimleri sayesinde, girişimlerin değer üreten ve kullanıcıları ile faydalı ilişkiler kurmasını sağlayan iş modelleri kurmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Anıl Uzun’un bir diğer FinTech girişimi ise merkezi Londra’da bulunan kripto para borsası Gobaba.com. Şirket, Türkiye’de ve İngiltere‘deki ofislerinde yer alan yaklaşık 30 kişilik bir ekiple yönetiliyor.

Türkiye pazarındaki kullanıcılara özel çözümler sağlamayı hedefleyen Gobaba.com, Türk Lirası ile 13 farklı kripto para satın alma seçeneği sunuyor. Buna ek olarak BTC, ETH ve USDT tahtalarında 30’u aşkın kripto para ile emir girerek işlem yapma şansı veriyor.

Gobaba’da Türkiye’deki kullanıcılar için birçok banka, kredi kartı ve alternatif ödeme yöntemi ile para yatırma ve para çekme seçeneği var. Ayrıca, Gobaba’nın müşteri destek ekipleri 7/24 kullanıcılara Türkçe hizmet veriyor. Şirketin işletmeler için sunduğu çözümü ise kripto para birimleri ile satış ve tahsilat yapılmasını mümkün kılıyor.

29-30 Ocak tarihlerinde Paris’te gerçekleşen Paris Fintech Forum’a bu sene ilk kez katılan Gobaba ekibi, iş yerleri ve internetten ödeme alan işletmeler için özel olarak geliştirdikleri Kripto POS ve kripto ödeme ürünlerini tanıtıyor.

Gobaba’nın iş yerleri için geliştirdiği kripto ile ödeme ürünleri ile ilgili detaylı bilgiyi gobaba.com adresinde bulabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FinTech İstanbul, FinTech 101 Eğitim Programı 7. Dönem başladı
FinTech 101
9 görüntüleme
FinTech 101
9 görüntüleme

FinTech İstanbul, FinTech 101 Eğitim Programı 7. Dönem başladı

yazar05 - 22 Nisan 2019

FinTech İstanbul tarafından, 2016 yılından bu yana gerçekleştirilen FinTech 101 Eğitim programında 7. dönem başladı. İlk dersle birlikte FinTech İstanbul…

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 22 Nisan 2019
Newsletter
12 görüntüleme
Newsletter
12 görüntüleme

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 22 Nisan 2019

Ahmet Usta - 22 Nisan 2019

FinTech Ekosisteminden Öne Çıkan Başlıklar Geçen haftanın öne çıkan FinTech içerikleri ile karşınızdayız. BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko yazdı:…

Haftanın Gelişmeleri – 21.04.2019
FinTech
14 görüntüleme
FinTech
14 görüntüleme

Haftanın Gelişmeleri – 21.04.2019

Okan Yıldız - 21 Nisan 2019

Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Müdürü Okan Yıldız, her hafta bankacılık ve ödeme teknolojileri dünyasında haftanın öne çıkan gelişmelerini Medium…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.