Paris FinTech Forum’da bir Türk girişimi: Gobaba

30 Ocak 2019
49 Görüntüleme

Çeşitli FinTech girişimlerine imza atan Anıl Uzun tarafından kurulan Gobaba, ürünlerini tanıtmak üzere, Paris FinTech Forum 2019’da yer aldı.

FinTech alanındaki alanındaki yetenekli ve istekli girişimcilere destek olmak için Anıl Uzun tarafından daha önce kurulan Gobaba Venturesdanışmanlar kurulu ve yönetim ekibi, özellikle finans alanındaki teknoloji uygulamalarındaki birikimleri sayesinde, girişimlerin değer üreten ve kullanıcıları ile faydalı ilişkiler kurmasını sağlayan iş modelleri kurmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Anıl Uzun’un bir diğer FinTech girişimi ise merkezi Londra’da bulunan kripto para borsası Gobaba.com. Şirket, Türkiye’de ve İngiltere‘deki ofislerinde yer alan yaklaşık 30 kişilik bir ekiple yönetiliyor.

Türkiye pazarındaki kullanıcılara özel çözümler sağlamayı hedefleyen Gobaba.com, Türk Lirası ile 13 farklı kripto para satın alma seçeneği sunuyor. Buna ek olarak BTC, ETH ve USDT tahtalarında 30’u aşkın kripto para ile emir girerek işlem yapma şansı veriyor.

Gobaba’da Türkiye’deki kullanıcılar için birçok banka, kredi kartı ve alternatif ödeme yöntemi ile para yatırma ve para çekme seçeneği var. Ayrıca, Gobaba’nın müşteri destek ekipleri 7/24 kullanıcılara Türkçe hizmet veriyor. Şirketin işletmeler için sunduğu çözümü ise kripto para birimleri ile satış ve tahsilat yapılmasını mümkün kılıyor.

29-30 Ocak tarihlerinde Paris’te gerçekleşen Paris Fintech Forum’a bu sene ilk kez katılan Gobaba ekibi, iş yerleri ve internetten ödeme alan işletmeler için özel olarak geliştirdikleri Kripto POS ve kripto ödeme ürünlerini tanıtıyor.

Gobaba’nın iş yerleri için geliştirdiği kripto ile ödeme ürünleri ile ilgili detaylı bilgiyi gobaba.com adresinde bulabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Inclusive FinTech 50 yarışması için başvurular açıldı
FinTech
5 görüntüleme
FinTech
5 görüntüleme

Inclusive FinTech 50 yarışması için başvurular açıldı

yazar05 - 21 Şubat 2019

MetLife Foundation ve Visa'nın desteği ile gerçekleştirilen Inclusive FinTech 50 yarışması için başvurular açıldı. Erken aşama FinTech'lerin başvurularını bekleyen yarışmanın…

2018 yılındaki en aktif FinTech yatırımcıları
FinTech
14 görüntüleme
FinTech
14 görüntüleme

2018 yılındaki en aktif FinTech yatırımcıları

yazar05 - 21 Şubat 2019

2018’de FinTech sektöründe yapılan yatırım anlaşmaları bir önceki yıla kıyasla %15 oranında arttı. Miktarlar %120 oranında artarken 100 milyon doların…

Röportaj: Engin Çağlar, Dünya İnovasyon Forumu Elçisi
Blockchain
14 görüntüleme
Blockchain
14 görüntüleme

Röportaj: Engin Çağlar, Dünya İnovasyon Forumu Elçisi

Ahmet Usta - 21 Şubat 2019

Dünya İnovasyon Forumu Elçisi ve Crypto Valley Association Üyesi Engin Çağlar, Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul tarafından ortaklaşa düzenlenen…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.