Elektronik İşlem Birliği (ETA) tarafından ödeme teknolojileri alanında “40 yaşın altındaki en değerli 40 yönetici” listesinde, Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik‘in de adı yer aldı.

Ödeme teknolojileri dünyasında “oyun değiştiren” liderler olarak ifade edilen ve Elektronik İşlem Birliği (ETA) tarafından belirlenen 40 yaşın altındaki 40 isim arasına, bu sene giren isimlerden birisi de Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik oldu.

100’den fazla ismin aday gösterildiği listeden seçilen 40 kişi ödemeler dünyasında yarattıkları etki, Finansal Teknolojiler (FinTech) ekosistemine sağladıkları katkılar ve başarılı kariyerleri göz önüne alınarak seçildiler.

Bu sene listede yer alan BKM İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik, BKM bünyesinde gerçekleştirilen BBN ve Belgem.io projelerine liderlik eden isimler arasında yer alıyor. Aynı zamanda Blockchain Türkiye Platformu Direktörü de olan Özge Çelik geçen yıllarda da çeşitli liderlik listelere adını yazdırarak ülkemize gurur kaynağı olmuştu.

FinTech dünyasının en güçlü kadınları ve listedeki Türkler

Türkiye FinTech ekosisteminin lider kadınları