Özge Çelik, ödeme teknolojilerinde Türkiye’ye en değerli yönetici ödülünü getirdi

3 Mayıs 2019
39 Görüntüleme

Elektronik İşlem Birliği (ETA) tarafından ödeme teknolojileri alanında “40 yaşın altındaki en değerli 40 yönetici” listesinde yer alan, Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Ödeme teknolojileri dünyasında “oyun değiştiren” liderler olarak ifade edilen ve Elektronik İşlem Birliği (ETA) tarafından belirlenen 40 yaşın altındaki 40 isim arasına, bu sene giren isimlerden birisi de Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik oldu.

Las Vegas’da gerçekleştirilen törende ödülünü alan Çelik böylece ülkemizi de küresel bir organizasyonda başarı ile temsil etmiş oldu ve tüm sektöre gurur kaynağı teşkil etti.

100’den fazla ismin aday gösterildiği listeden seçilen 40 kişi ödemeler dünyasında yarattıkları etki, Finansal Teknolojiler (FinTech) ekosistemine sağladıkları katkılar ve başarılı kariyerleri göz önüne alınarak seçildiler.

Bu sene listede yer alan BKM İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik, BKM bünyesinde gerçekleştirilen BBN ve Belgem.io projelerine liderlik eden isimler arasında yer alıyor. Aynı zamanda Blockchain Türkiye Platformu Direktörü de olan Özge Çelik geçen yıllarda da çeşitli liderlik listelere adını yazdırarak ülkemize gurur kaynağı olmuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Açık bankacılığın süreklilik imtihanı
Açık Bankacılık
6 görüntüleme
Açık Bankacılık
6 görüntüleme

Açık bankacılığın süreklilik imtihanı

Ahmet Usta - 24 Mayıs 2019

Açık Bankacılık servislerindeki erişim sorunları yeni soruları gündeme taşırken, kesintilerin bu alandaki gelişmeler için yavaşlatıcı bir etkisi olup olmayacağı soru…

Standard Chartered Trade AI motorunu piyasaya sürdü
FinTech
5 görüntüleme
FinTech
5 görüntüleme

Standard Chartered Trade AI motorunu piyasaya sürdü

Tahsin Özyer - 23 Mayıs 2019

Standard Chartered, IBM ile ortaklığa giderek ticari evrak işlemleri için 'artırılmış zeka' olarak nitelendirdiği motorunu duyurdu. Ticari belgeler geleneksel yolla…

Alipay ve ininal Çinli turistler için iş birliğine gitti
FinTech
20 görüntüleme
FinTech
20 görüntüleme

Alipay ve ininal Çinli turistler için iş birliğine gitti

Tahsin Özyer - 23 Mayıs 2019

Türkiye'nin önde gelen FinTech şirketlerinden olan ininal, Alipay'in ülkedeki ilk iş ortağı oldu. Yapılan anlaşma Türkiye'ye gelen Çinli ziyaretçilerin çeşitli…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.