Citi Hazine ve Ticari Çözümler MENA (Citi Treasury and Trade Solutions Middle East North Africa) düzenlediği özel bir organizasyon ile FinTech girişimlerini çözümlerini tanıtmak ve çeşitli fırsatlardan faydalanmak üzere davet ediyor.

Citi Hazine ve Ticaret Çözümleri Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), bölgedeki yenilikçi Fintech girişimlerine çözümlerini sergilemek ve Citi ile birlikte çalışarak pek çok fırsattan faydalanmak üzere bir çağrı başlattı. 10 Temmuz 2019 tarihine kadar toplanan başvurular sonrsında seçilen FinTech girişimleri 10 Eylül 2019’da Dubai’de gerçekleştirilecek olan Küresel Finans, Dijital Banka ve Yenilikçilik (Global Finance, Digital Bank & Innovator) konferansına katılacaklar.

Bu çağrı için Citi belirli başlıklar belirlemiş, bunlar şu şekilde listeleniyor;

  • Nakit Varlıkları Dijitalleştirmek
  • Güvence Ödemeleri
  • B2B2C Servisleri
  • Dijital Ticari İşlemler

Citi çağrıları değerlendirdikten sonra şahsen görüşmeler ile katılımcı girişimleri ve şirketleri belirleyecek. Belirlenen Fintech’ler, süreçler konusunda Citi ile özel çalışma yapabilecek ve 9 Eylül 2019’da düzenlenen Citi MENA Fintech Challenge Günü’nde katılımcılara tasarladıkları çözümleri sergileme fırsatına sahip olacak.

Finalistler Mart 2020’ye kadar piyasaya hazır bir çözüm geliştirmek için Citi ile çalışma fırsatı bulacaklar.

Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2019.

Başvurular buradan yapılabilir.