Ödemeler sektörüne odaklanan PSM AWARDS için başvurular açıldı. Ödeme sistemleri dergisi Payment Systems Magazine (PSM) tarafından düzenlenen PSM AWARDS 2019’da sektörün en iyileri yarışacak.

Ödeme teknolojilerinin gelişmesini hedef alan ürün ve hizmet­leri geliştirmek, iyileştirme çalışmalarını desteklemek, inovatif projeleri öne çıka­rarak bunların gelişimindeki iş modelle­rinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak amacıy­la bu yıl ikinci kez düzenleniyor.

Bankalar, FinTech şirketleri, yazılım, bilişim, telekomünikasyon, perakende gibi sektörlerde faaliyet gösterip de finans kuruluşlarıyla iş birliği yapan, hizmet sağlayan şirketlerin katıldığı yarışmanın kazananları kasım ayında yapılacak ödül töreninde açıklanacak.

2019’un en iyilerinin seçileceği yarışmaya, pazara sunulmuş bir veya birden fazla ürün ve/veya hizmet ile başvurulabilirsiniz. Yarışma için son başvuru tarihi 8 Kasım olarak belirlenmiş.

PSM AWARDS’ın ödül kategorileri ise şöyle: En İnovatif Ürün, En İyi Mobil Ödeme Çözümü, En İyi Online Ödeme Çözümü, Yılın Teknoloji Sağ­layıcısı, En İyi Ödeme Sistemleri Altyapısı, En Çok Ödeme Sistemleri Çözümü İhraç Eden Firma, Yılın Startup’ı ve Müşteri Odaklılık

Daha fazla detay ve başvuru için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

PSM AWARDS

PSM AWARDS BAŞVURU