27-30 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve dünyanın en büyük finans ve bankacılık etkinlikleri arasında kabul edilen Money20/20 USA bu senede dünyanın farklı bölgelerinden gelen yüzlerce şirkete ev sahipliği yapacak.

Finansal servisler, ödeme şirketleri ve FinTech’leri bir araya getirecek olan etkinlikte finans sektörünün nabzı tutulacak. Blokzinciri, yapay zeka ve güvenlik yazılımlarının ağırlıklı olarak konuşulacağı tahmin edilen etkinliğe dünyanın farklı yerlerinden birçok firma ve konuşmacı katılıyor.

Bu yıl Money 20/20 USA konferansına katılım gösterecek şirketlerin sayısı bir hayli yüksek. Bu da etkinliğin dünya çapında ne kadar ilgi gördüğünü gösteriyor. Öte yandan etkinlikteki zengin konuşmacı listesi de dikkatlerden kaçmıyor. Ekosistemin birçok farklı alanında faaliyet gösteren önemli konuşmacılar Money 20/20 USA konferansında boy gösterecek.

Finans sektörünün mevcut durumu ve geleceğinin tartışılacağı konferansın ajandasına buradan göz atabilirsiniz.

Las Vegas’ta düzenlenecek Money 20/20 konferansına FinTech İstanbul ekibi de katılım gösterecek. FinTech ekosistemin kalbinin attığı bu etkinlik boyunca tüm gözlemlerimizi ve analizlerimizi okuyucularımıza aktaracağız. Ayrıca etkinlik boyunca sosyal medya kanallarından #Money2020 etiketi ile gelişmeleri takip edebilirsiniz.